Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én kislányom 20 hónapos és...

Az én kislányom 20 hónapos és még szopizik. Mindent megeszik nem válogatós de a cici az nem maradhat el. Van aki azt mondja, hogy már ne szoptassam de van aki azt mondja hogy nyugodtan majd elhagyja magától mit gondoltok? Tanács?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagy szopizzon,nem szabad elvenni töle. Majd magától elhagyja. Az ajánlott szoptatási idö legalább 2 év,tehát még nyugodtan szopizzon,ameddig akar.
2010. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha neked sem teher még szoptatni őt, csak szopizzatok nyugodtan. 19 hós lányom van, pocakban a kistesó (23 hetes) és még szopizik naponta kétszer-háromszor.

Eszem ágában sincs leszoktatni, vannak barátnőim, akik szintén sokáig szoptattak (több, mint két évig) és mind azt mondták, magától elhagyta a babájuk, rá kell bízni a csemetére.

Persze ha neked már nehéz, akkor érdemes legalábbis csökkenteni a szopik számát, de csak szépen, fokozatosan, hogy ne legyen törés a kicsi számára. Egyébként csak örülj, hogy tudsz még szoptatni - valóságos vitaminbomba, amit adsz a kislányodnak ezzel!

2010. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem még csak 9 hós a kisfiam,ő is sokat cicizik még,de nem is ezért írok,nekem ezt mondta legelőször a védőnőnk,amit soha nem felejtek el:Amíg szopik a baba,addig olyan mintha minden nap egy védőoltást kapna"

Innentől kezdve,meg egyébként is számomra nem volt kérés,hogy addig szopizik amíg van tejci és ő szeretne....

Nagyon örülj annak,hogy ilyen sokáig tudod szoptatni!!

2010. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó egészséget mindenkinek és jó babázást.Sziasztok!
2010. ápr. 11. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!