Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet olyan bundazsákot...

Hol lehet olyan bundazsákot venni, ami belül nagyon szőrös, és mózes részbe is lehet tenni, és sport ülésbe is?

Figyelt kérdés

Láttam egy-két babakocsiba ilyen nagyon szőrös bundazsákot, nekem olyan van, amiben belül nincs szőr, mintha csak egy vastag zsák lenne.

De igazán szőröset keresek, nem pedig gyapjú szörméset, mert utóbbinak nem olyan hosszúak a szőrme szálai.

És én télre keresek a mínusz 10 fokba, amikor tényleg nagyon hideg lesz!

A vaterán nem talátam ilyet.

Ezeket amúgy lehet használni a mózes részbe is és a sport ülésbe is? Mert hamarosan átváltjuk a babakocsi felső részét a sport ülésre, mert szerintem 1 hónapon belül megtanul ülni a babum.


2011. nov. 11. 20:06
 1/2 anonim válasza:
Érdemes a Háda turijaiban körülnézni ez ügyben. Én múlt héten két nagyon szuper bundazsákot találtam a törpémre.
2011. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én múlt héten láttam a skálában 5990-ért.
2011. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!