Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatos szélgörcsre mit...

Folyamatos szélgörcsre mit ajánlotok? 1 hónapos baba

Figyelt kérdés
Infacol, gripe water nem segített, mecsek baby-t már nem is merem próbálni. Mi jöhet még? Már aludni sem tud rendesen tőle! :(
2011. márc. 18. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Tornáztasd sokat, tudod, a lábát felváltva tologasd a pocak felé, meg lábkörzés.

Ha tápszeres főleg, de egyébként is próbáld betartani, hogy 2 kaja közt 2-2,5 óra telljen el.


Figyu, az infacolt rendesen minden kaja előtt adod neki? Hihetetlen, hogy nem segít...(én amúgy reggel-este még adtam neki a gripe-t is pluszba)


Amúgy kb. 3 hósan meglátod egyik napról a másikra megszűnik ez valszeg, sajnos addig hol jobb, hol rosszabb lesz.

KITARTÁS!!!

2011. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi mindent kipróbáltunk...Espumisan, Infacol, Gripe Water, masszírozás, torna, babateák. Semmi sem hatott. A kamillatea (patika, nem filteres) egy kicsit segített, de csak egy kicsit. Amúgy pukizott rendesen, de mindig megszenvedett a pocakfájással.

Ő sem aludt sokat. Sokszor hallottuk, ahogy kutyorgott szegény kis pocakja.

Nem is mondom el mikor nőtte ki. Sokára. Nálunk nem volt a 3 hónap határ...

2011. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tornáztatom mindig, simizem a hasát, és 3 óránként eszik. Az Infacolt majdnem 1 hétig adtam neki minden egyes evés előtt. Csak anyatejet kap, és nagyon odafigyelek,hogy mit eszem. Nem tudom mit tehetnék még. :(
2011. márc. 18. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Iszol lactoherb teát? szerintem az is segít. Bár valamelyik babának bántja a hasát valamelyiknek jó szelet csinál. Szerintem az infacolt add továbbra is kaja előtt. Lehet neki 2 adagot is adni. Próbáld meg hasra tenni, vagy hason fogni.
2011. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

11.59 vagyok.

jaj, de sajnállak benneteket, nagyon rossz ezt nézni, és nem nagyon tud mit csinálni az ember...

Amit az utolsó írt arról jutott eszembe, hogy Nekem is az segített, ha végképp nem hagyta abba a sírást, ha "lógott" a karomon, mint egy kis porrongy a hasánál tartva a karommal...szerintem se hagyd abba az Infacolt, sőt az espumisan erősebb, esetleg még azt próbáld meg...

2011. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!