Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujszulott babanak milyen...

Ujszulott babanak milyen márkáju pelust keszítsek be? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Ajanlottak a tescos newbornt 1 csomaggal,vettem mar egy tescos zold essentiaslst 2-et,es egy huggies economit 2-et.Az utobbirol most eleg rossz velemenyeket olvastam.Olyan bizonytalan vagyok,persze jo ha olcsobb de nem minden aron.Legyszi segitsetek ...33 hetes kismama
2011. nov. 13. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem amikor megszületett Liberot használtunk, nagyon megvoltam vele elégedve! Utána Pampers, Libero vagy Bella Happy volt itthon, akciótól függött.


Sokat kipróbáltunk, amit nem ajánlanék az a DM pelus, alig vártam, hogy elfogyjon, szörnyű volt, kemény, kifolyt minden, keveset bírt!

2011. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,

mi a Pampers Premium Care-t használjuk születésétől fogva a kislányomnál... most 10 hónapos és nagyon szeretem, soha nem volt vele semmi gondom.

Jó egészséget Nektek és könnyű szülést kivánok!

2011. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő Pampers pelenkát javasolt egy pár hétig.Míg a köldökcsonk le nem esett azt használtam.2-es méretet vettem,80 db volt benne.(két hét alatt elfogyott.)Az első hetekbe rengeteg kell,utána csökken a használt(főleg kakis)pelenkák száma.A szülészeten Liberót használtak.

Utána a Lidl-s pelenkára tértem át,mert olyan mint a Pampers,csak olcsóbb.

2011. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ennyi csomag lehet kezdésnek elég is lesz :)Mi nagyon sokat kaptunk a látogatóktól is,2-3 hónapig nem is kellett vennem és folyton azt néztem,hogy nem e nőtte ki őket :)

Ami nálunk bevált az a dm-es pelus 100db 4000Ft de ha regisztrált vagy megvásárolhatod -25%-os kuponnal,így sokkal olcsóbb. Egy márkából elég ha egyet veszel,mert majd idő közben rájössz,hogy nálatok melyik válik be.

Könnyű szülést!

2011. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat.
2011. nov. 13. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azért a helyedben vennék egy újszülött (1-es) pelust is mert nekem is mondták hogy elég ha 2-est veszek de nekünk nagy volt és vettem 1-es (newborn) pelenkát is, az passzolt a picimre. Persze attól függ mekkora lesz a babád. Egyébként Liberot használtunk az elején, a Pampers-ből kifolyt minden. Aztán később próbáltuk a 3-as Pamperst, az bejött, de a 4-estől megint nem volt jó, akkor átázott.
2011. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi pampers-t használunk, a Huggies nagyon nem jött be, hiába nem volt tele a pelus, max félig, akkor is az oldalán egy jó tenyérnyi helyen tiszta pisi lett a ruhája.. Próbáltuk még az Aldi-s pelust, azt hiszem, Mylove a márka, az is viszonylag jó, nekünk az is jobban bejött, mint a Huggies, de kinek hogy.. :-)
2011. nov. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pamperst. A kórházban is azt kaptunk.
2011. nov. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

már jó, hogy van 2 féle, majd kipróbáljátok, megtapasztaljátok, melyik válik be.


nálunk a Dm-es Babylove vált be a leginkább, ez olcsó is és jó minőségű.

2011. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom :-D
2011. nov. 14. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!