Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen eszközzel pürésítettéte...

Milyen eszközzel pürésítettétek meg a nyers almát?

Figyelt kérdés
A botmixerem valahogy nem bír vele. Ha meg lereszeltem, akkor apró almadarabkák maradtak benne.

2011. nov. 14. 13:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem kell préselni, csak a kérdező azért kérdezi, mert neki darabkák maradnak reszelés után.
2011. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja már látom bocsi.Én nem szokam feldarabolni az almát,hanem csak meghámozom,és lereszelem.Ha véletlenül benne marad 1-2 darab,bár mióta nem darabolom fel rsezelés előtt,nem szokott,de ha mégis,akkor kiszedem belőle.Ha elkezded préselni,meg szűrni,akkor több vitamin marad az edényen,mint a babád gyomrába:-)
2011. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én is 14-49-es módjára csinálom. Almareszelőn lereszelem, és már adom is. Nekem sosem darabos.
2011. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a paramamák táborához tartozom..reszelek.pürésítek..stb.:SSSS rettegek,hogy megakad valami a babám torkán..ne húzzatok le ezért:(

Van olyan étel amiben vannak "nagyobb" darabkák..de azok puhák..az almát még kicsit keménynek találom:)

Ezért vettem etetőkosarat:)abból ezik almát stb.:)

2011. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Többféle almát kipróbáltam, a GÁLA alma volt a legkevésbé darabos, amikor műanyag reszelőn reszeltem. Én mindig azt veszek neki.
2011. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!