Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendő télen? Hogyan?

Hordozókendő télen? Hogyan?

Figyelt kérdés
Háton hordozásra már láttam megoldásokat de az én kisfiam még csak 3 hónapos és továbbra is elöl szeretném hordozni. Hogyan lehet megoldani, hogy egyikők se fázzon meg? Ja és csatos hordozóm van!
2011. nov. 14. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Még ne legyen rajtad a kabát, amikor magadra kötöd, csak utána vedd fel. Ha nagyon hideg van - és ha beér úgy a kabátod - akkor a babát is cipzározd bele a te kabátodba. Garantáltan melegetek lesz. Én így csináltam, csak olyankor apa dzsekijét kellett fölvennem, mert a sajátom nem ért be. De ha nem volt extrém hideg, akkor csak pulcsiban mentem, mert a kendő és a baba is melegít. A babára overállt adtam. A lábára vigyázz, jó, ha begombolható alul az overál szára, mert a kocsicipő nem valami meleg és simán le is csúszik a lábáról.
2011. nov. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

épp elöl könnyebb.

kendőt megkötöm, babát beöltöztetem, beleteszem a kendőbe, megcsomózom, fölveszem apa pulcsiját, ezt össze tudom cippzárazni a babával együtt is, fölé veszem a kabátom (ez kigombolva marad), és sálam.


én így nem fáztam, mert elöl melegít a baba is. de ha ez kevés lenne, akkor kell venni egy nagyobb kabátot (apáét vagy turkálóból), amit a babával együtt is be tudsz gombolni.

2011. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ehez mit szóltok?
2011. nov. 15. 08:51
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi a link lemaradt. :)


[link]

2011. nov. 15. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!