Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pesti elevenparkban hogy...

A pesti elevenparkban hogy működnek a dolgok? Kifizetem a belépőt, utána még minden egyes játékért fizetni kell? vagy csak a belépő.3 gyerkőc van, azért ez nem mindegy.

Figyelt kérdés

2011. nov. 15. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak belépőt fizetsz.
2011. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak belépőt fizetsz és Te is bemehetsz a játékokba 100 kg-ig.

Vannak külön zsetonos játékok is, de kevés, és nem is azokkal jászanak a kicsik, inkább a nagyobbak (csocsó,ilyesmi).

Amit én ajánlanék Neked, nézd meg, ha szimpi szimpi, ha nem nem, az a gyerekcenter.hu. Szintén Bp-en van, sokkal olcsóbb, és mi jobban szeretjük. Kevesebb benne a játék, de ott az étel sem drága, és a felügyelők is aranyosak, tényleg nézik a gyerekeket, míg az eleven parkban csak 1-2 teng-leng.

Bárhol is, de jó szórakozást!

2011. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Azért kérdeztem, mert nyertem egy belépőt, de 3 gyerkőc van, és messziről mennénk.köszi szépen!
2011. nov. 16. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!