Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák szerintetek ez megéri...

Anyukák szerintetek ez megéri karácsonyra egy 15 hós babának?

Figyelt kérdés

Vagy szerintetek drága? Vettem már ettől az eladótól, nagyon korrekt, most is írta, hogy semmi hibája nincsen.

[link]


2011. nov. 15. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom személy szerint nekem nem tetszik....és újjat gyönyűt nyerítőset meg aminek szája,farka mozog kapsz már 9 ezerért.Ide meg még rájön a posta is nem is új...de persze ez csak egy vélemény
2011. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem személy szerint jobban tettszik, mint a lovak, azért is gondoltam erre.

2011. nov. 15. 14:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 15 hónapos neki van egy tigris ami énekel, mozog a feje szája, farka és vannak lenyithatós kerekei is. Nem sokat játszik vele, de ez gyerekfüggő. Nekem nem tetszik nagyon ez s azért megvan az ára. Kapsz szebbet s extrábbat meg karácsonyig s lehet ennyi pénzért is.
2011. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Huuu. Nekem meg annyira tetszik, hogy vissza kellett fognom magam, hogy ne licitáljak. A fiam imádná. Azért szólj, ha lemondasz róla. Bár én nem adnék többet 6000,-nél
2011. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát nem tudom, most elbizonytalanítottatok.. Lehet keresgélek még. Utolsó! Ha gondolod licitálj, max. rád licitálok :)
2011. nov. 15. 14:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik,ära is jo szerintem, bär karäcsonyig meg van idö keresgelni.
2011. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik nagyon! Én nem tudom hogy hol lehet 9000 Ft- ér ilyet újan venni?! 17- 20.000 Ft- ért láttam! Szerintem vedd meg.
2011. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aranyos, bár a most 13 hónapos kislányom egyelőre még csak akkor játszik "vele", ha mi is ott vagyunk. Viszont! A brendonban most akciós a csiga(nekünk is ilyen van, csak még plusz funkcióként vannak kerekei is, így nem csak hintázni tud vele, hanem húzni is tudjuk benne), és vadiúj,egy gyerek sem nyalta-falta össze,és garanciás. Ne érts félre, semmi bajom nincs a használt dolgokkal, játékokkal, de ez a csiga most nagyon megéri szerintem. [link]
2011. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
első vagyok na ez a csiga ez tetszik:))))))))))nagyon szuper oké megértelek mert ez drágább de marha jó:)
2011. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A csiga édesebbb :) A krokodiltól (?) én félnék.
2011. nov. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!