Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 éves babának milyen ajándéko...

3 éves babának milyen ajándékot vegyünk karácsonyra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Rokon kisfiúnak lesz, max. 10000Ft-ért. Játékra gondoltunk, de nem tudjuk, hogy mi az aminek egy gyerek örülne. Anyukák, akiknek hasonló korú kisfia van, tudnátok nekem ötleteket adni?
2010. dec. 5. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

10ezerért sok jó dolgot lehet venni.

Parkolóházat,ha nincs neki, puzzlet,nyomdát, gyurmakészletet(abból is ami jobb és sok tartozéka van 5-6ezer, szerszámpadot,futóbiciklit.Még gondolkozom.

2010. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 éves gyerek már egyáltalán nem baba:D hanem ovis vagy oviba készülő nagylegény. Átlagban az ilyen korú kisfiúkat a szerelőjátékok-építőjátékok, vonatok-autók, dinoszauruszok kötik le. Ha ilyen sok pénzt szántok rá és azt akarjátok, hogy odáig legyen akkor valamilyen thomas-os cuccot vesztek neki, de tudom ajánlani a geomag-ot is abban van autós de sima építkezős is és azt nagyon sokáig tudja használni.

De ott vannak a szokásos "rokon" ajándékok (amikor annyira nem ismerik a gyereket és hát minden fiú örülne egy...) : autó, busz, repülő, hajó-bármilyen méret és kivitel- lego,barkács készlet, építőjáték.

2010. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek a kratívkodósabb játékokat ki is hagytam, mint gyurma meg hasonló, pl ujjfesték.De egy jó mesekönyv is szóba jöhet. A kisfiam pl imádja a Kipp-kopp sorozatot.
2010. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!