Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pickwick teát adhatok babámnak?

Pickwick teát adhatok babámnak?

Figyelt kérdés
15 hónapos kislányomnak adhatok Pickwick őszibarack ízű teát?Anyám már kikerget a világból,hogy miért csak vizet iszik a Babó.Most hozott egy doboz ilyen teát.A baba teákat már próbáltuk és a gyümölcsleveket is.Egyik sem kell neki csak a víz.A hétvégén anyáméknál volt pár órát a kislányom és állítólag anyám gyümölcsteájából ivott pár kortyot és még kért volna.Azt mondta próbáljam meg neki.Keresem a dobozon,hogy van e benne fekete tea de nincs ráírva.Csak annyi,hogy:tea,természetes aromák és őszibarackdarabok.Tanácstalan vagyok!Légyszíves segítsetek!Köszi!
2011. nov. 15. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen teád van,akkor abban van fekete tea!

[link]

2011. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az van ráírva az összetevőkhöz, hogy tea, akkor az fekete tea, tehát inkább ne add neki.

Miért baj az, ha szereti a vizet? Az a legegészségesebb innivaló, nincs benne cukor, nem savasít... Mások meg azon aggódnak, hogy miért nem issza meg a kisgyerekük a vizet...

2011. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mázlista vagy, hogy a kislányod szereti a vizet:)

Amúgy nekem a védőnő azt mondta, hogy 1 éves kor felett adhatok neki Pickwick gyümölcsteát, csak ne lógassam olyan sokáig a vízben a filtert. Az én kisfiam 17 hós és Pickwick gyerekteát adok neki, mert abban nincs koffein (erdei gyümölcs ízű).

2011. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!Akkor ilyet nem adok neki.Részemről egyáltalán nem baj,hogy szereti a vizet.Ez anyám problémája,merthogy ilyen hidegben biztos nem esik jól neki a víz.Szerintem akkor meg nem inná meg,ha nem esne jól neki.
2011. nov. 16. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!