Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiúnak milyen...

5 hónapos kisfiúnak milyen ajándékot kellene vennem keresztelőre? Én leszek a keresztanyuka.

Figyelt kérdés
A keresztelő ruhát a másik keresztanya veszi, és pénzt nem szeretnék adni!

2011. nov. 16. 09:58
 1/6 Alinaaa ***** válasza:

Az első fiam etetőszéket a második most kapott pihenő/hinta széket.

Praktikusak. vegyél olyat a 2.ból ami 18 kg-ig jó. Végül is sokáig használható mindkettő:)

2011. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Etetőszék? Nemsokára kelleni fog, elég nagy ajándék szerintem :) A rászánt összegtől függően tudsz válogatni.


A szülőket nem akarod megkérdezni, minek örülnének?

2011. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk szombaton volt a keresztelője. Kapott etető széket, rucikat, arany nyakláncot (kereszttel), tányért, pénzt (rotavírus oltásra jó lesz neki 2. részére), hát így ennyit kapott :)
2011. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a fiam is etetőszéket kapott a keresztszüleitől.

A család többi részétől pénzt, vagy könyvvásárlási utalványt.

2011. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
babakocsit és arany karkötőt kapott a fiam, a 2. babánál jól jönne pl. egy autósülés, bébiőr (ha addig nem veszünk), tehát valami értékesebb. Annyi lomot árulnak (játszószőnyeg, utazóágy, drágább játék, pihenőszék, elektromos hinta, kézimixer babakaját csinálni stb), nem létezik, hogy semmi ötleted sincs:)
2011. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az igazság az etetőszéke van, elektromos hintát vettünk neki mikor megszületett. Ruhák hegyekben állnak náluk. Még az arany nyaklánc jutott eszembe nekem is, egy medállal, mondjuk a neve kezdőbetűjével.
2011. nov. 16. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!