Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előre kúszás után mennyivel...

Előre kúszás után mennyivel kezdett el mászni is a babád?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 11:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Már rég óta kutyázik is, kb. egy-másfél hónapja. Néha kutyázásból felül.
2011. nov. 16. 11:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk biztos extra eset vagyok, nem ez az általános, de azért remélem nem baj, hogy megírom: kislányom 6 hónaposan kezdett kúszni, aztán sehogy sem akart elkezdeni mászni. 9hónaposan felállt, majd ezt követően felült(kicsit fordítva működik:) Egy éves múlt nemrég, az orvos és a védőnő is mondta, hogy minden okés, de azért jó lenne, ha elvinném a korai fejlesztőbe. Másnap elkezdett mászni. Közel 13 hónaposan! Azóta is mászik. Szóval nálunk elég sok idő telt el a kúszás-mászás között.
2011. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem baj, hogy leírtad sőt!

Köszönöm

2011. nov. 16. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:

7 hósan kezdett el kúszogatni,de csak olyan kis sután illetve néha négykézlábra állt, kicsit hintázgatott, aztán újra lehasalt. Kb. 1 hónap múlva kezdett el mászni, most 9 hónapos, már teper ezerrel, tegnap meg először felállt önállóan a kiságyban.

Minden baba más, szerintem nem érdemes összehasonlítgatni őket. Ismerősöm kislánya másfél hónappal fiatalabb mint a miénk és az övé már állni is tudott amikor a miénk még csak hason kúszott. Én ezekkel nem foglalkozom:)

2011. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én babám meg a másik véglet volt. alig 5 hónaposan kezdett kúszni előre, 2 hétre rá már szabályosan mászott.

tehát durván 2 hét volt. de aztán pl. nem volt hajlandó elindulni annyira rákapott a mászásra :)

2011. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kúszott, 9-10 hónaposan mászott. Már előtte ült és felállt, azt hittem nem akar majd mászni, de csak elkezdte végül.
2011. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam 8 hósan kezdett el kúszni.9 hósan ült fel és rá kb.2 hétre mászott.10 hósan állt és 13 hósan indult el egyedül.Későn kezdte a mozgást de aztán belehúzott.
2011. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hónaposan kezdett el kúszni, 7 hónapos kora óta "kutyázik", 8 hónaposan felült, rá két hétre felállt. Pár nap múlva lesz 9 hónapos van, hogy pár "lépést" mászik, de azért még mindig kúszásnak nevezném.
2011. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Kisfiam még egyáltalán nem kúszott, négykézláb áll, hintáztatja magát kb 1 hónapja,pár napja felült és ma tette meg az első suta mászó "lépéseket". Nem tudom, igy fog - e kúszni egyáltalán, és baj - e, ha a kúszás kimarad ...

7,5 hónapos.

2011. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!