Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mennyivel kezdett...

Szülés előtt mennyivel kezdett el vizesedni a bokátok? Szülés után másnak sem volt úgy étvágya?

Figyelt kérdés
Az elsővel és a másodikkal is a 36. héten már vizesedett,de most még semmi,pedig lassan a 37-be lépek.- persze nem hiányzik,csak fura.
2011. aug. 20. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem vizesedett semmim a terhesség alatt, pedig túl is hordtam. Szóval nem törvényszerű, hogy bevizesedik a bokád.
2011. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos terhességemtől már sómentes diétán voltam. 37-38- héttől már a bokámat sem láttam, szülés előtt 1 héttel mint a vízíló úgy néztem ki. Szüléskor le is ment, csak a bokámon maradt meg még kb. 2-3 hétig. Közvetlen szülés után nem igazán volt étvágyam, iszonyat szomjas voltam. Ahogy a szülőszobából visszavittek (2 órát kellett ott lenni), akkor ihattam csak. Megittam egyszerre szinte 1l gyümilevet. Utána ettem 2-3 órával finom házi husilevest, nagyon jól esett.
2011. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkétszer 35 hetesen kezdődött. Szülés után pedig engem sem érdekelt a kaja :)

38 h km

2011. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35ik héttől vizesedtem! Szülés után nem volt gond az étvágyammal!
2011. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Mindenki válaszát!


38 hetes kismamának könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!

2011. aug. 20. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:

én elsővel nem vizesedtem csak szülés után az is azért mert lógattam a lábam a magas ágyról és meleg volt bent :) étvágyam nem volt :(


most 39.héten vagyok, már többször bevizesedett a lában de úgy istenigazából csak 1x :) étvágyam már most nem nagyon van, eszem, de nem kívánok semmit :(

2011. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is a választ!


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-D

2011. aug. 21. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhesen egyik gyerekkel sem vizesedtem.Az első gyerek után 3 napig!!!! semmit nem ettem,komplikáció volt,megfigyelőben voltam,tettek rá h ennék e,csak teát adtak,utólag gondoltam vissza h nem ettem semmit.A 2. gyerek után meg a kórházi kondért is ki tudtam volna üríteni egyedül.:DÉrdekes viszont h mindkét szülésem után a rizst kívántam/kívánom nagyon.
2011. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!