Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit/mennyit kap másfél év...

Mit/mennyit kap másfél év körüli gyermeked uzsonnára?

Figyelt kérdés
Herótom van az ilyen kérdésektől, de most én is megkérdezem, mert kifogytam az ötletekből. Amúgy még szopizik minden evés után nasinak, meg cukrot se nagyon akarok adni neki! Várom az ötleteket:)
2011. nov. 16. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém (14 hónapos) vaniliás krémtúrót uzsizik. Más ilyen fajta tejterméket (joghurt, tejbegríz, puding stb) nem eszik meg.
2011. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is krémtúrót,joghurtot adok neki,vagy ha épp sütök valamit,akkor sütit.Tegnap csörögét uzsonnázott:-)
2011. nov. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és gyümölcsöt nem esztek?
2011. nov. 17. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt tízóraira eszik (első voltam), de nem babapépet, azt nem eszi meg. Vagy kap egy egész almát vagy egy banánt. Mást nem eszik meg. Ezeket is csak akkor ha hangulata van hozzá.

Délután nem szeretek már max nasiként gyümit adni, de ez nyilván csak az én heppem.

2011. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok,sajnos nem eszi a gyümölcsöt a lányom.Mig kicsi volt imádta mindegyiket,most meg se fogja pl a banánt,mert nem tetszik neki.Hiába turmixolom,teszem bármibe akkor már nem kell.Annyit teszek,hogy naracsot vagy mandarint csavarok ki,azt megissza.
2011. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :) mármint, hogy nem fogja meg, mert nem tetszik neki, persze tudom átélni rosszabb. Az enyém a vízen kívül nem iszik meg mást, így a gyümilevek kilőve. Banánt meg almát felváltva szereti. A mandarint állandóan elkéri, de csak nyomkodja (a másik válaszolgató voltam)
2011. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!