Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül darabja másfél-...

Mennyibe kerül darabja másfél-két év körüli gyermeked pelenkájának? Milyet használtok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Amióta jár babylove, 4+-os.

Előtte Libero-t használtunk.

Ami abszolút nem jött be, az a 100-db-os csomagolású flexico pelenka, mert merev, durva és nem strapabíró. A Pampers nagyon keskeny, alig tudom betépőzárazni.

A többivel (Penny, Tesco, Huggies) nem volt gondom.

A darabárat sajnos nem tudom, mindig 25%-os kuponkacióban veszem a dobozt, így nagyon olcsó.

2011. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
babylovet vagy Bogi -pell-es. De a Bogi csak napplara jó, mert nagyon csomósodik, ha sok benne a pisi. A Babylove 25%-os kuponra 42 Ft ha jól emlékszem, a Bogit is annyiért veszem. Illetve lesem az akciókat. Így mikor milyet veszek.
2011. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legtöbbször akciósan veszem, Háppy, Pampers, Huggies... 45-50 Ft között (5-ös méret). Most volt Libero is akcióban 52-ért. Vettem. 80 db... jó sokáig elég lesz, mert már csak éjszakára kell neki.

DM kuponnal még nem sikerült vennem.

2011. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

18 hós a fiam, 5-ös méretűt használ nappalra és 6-ost éjjelre.

Akciósan szoktam venni nagyobb mennyiségű Bella Háppy-t általában 42-45 ft körüli áron, vagy Libero-t veszek a DM-ben peluskupon+15%végösszegkupon kombinációjával, és akkor 50 ft alá jön ki ott is.

Nála a Pampers nem vált be egyáltalán; a Huggies jó, de drága; a Dm/Rossmann/Müller saját márkás termékei is jók, de a Háppy legalább annyira jó ha nem jobb, viszont olcsóbb. Kipróbáltunk párszor zsákos pelust is (Bo-Gi Pell, Axo, meg vagy még 3 más márkamegjelöléssel), de ezek egyszerűen nem bírták azt a pisimennyiséget megtartani, amit a fiam produkál.


Viszont a lányomnak meg teljesen jó volt a másodosztályú zsákos pelus is, annak ebben a méretben 35 ft körül volt az ára (3 éve), most is 40 körül láttam a minap. Neki az is jó volt, nem volt baleset... de a fiamnál mindig ugyanaz történt, akárhányszor csak kipróbáltunk ilyen olcsóbb kategóriát :S

2011. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!