Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem babahordozós...

Ajánlanátok nekem babahordozós fórumokat? (mei-tai)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy Hunbaba mei-tait, és hátha vmelyik spec. fórumon találnék eladót. Újonnan 15 000 Ft, az nekem nagyon sok. A narancs-madaras, vagy a Chanel eleganciát szeretném, de nagyon!


A mamamit ne is ajánljátok, mert regisztráltam, de nem enged új fórumot nyitni, meg hozzászólni, szóval vmi más, bármi, jöhet!

Köszi!!!!!!!!!!!!


2011. nov. 17. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy 20hsz és 1hetes regisztráció kell h nyithass topikot. Esetleg a anyatanyán is megnézheted,de ott még nem láttam meitait. HA érdekel akkor irj privit és teszek fel neked egy hirdetést a mamamira:)
2011. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
JA de most nézem,hogy van Gremese 10ért.Igaz nem az,hanem kék de nagyon szép.:)
2011. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gremesét most vettem, köszi :) Azért lenne sok most még a Hunbaba is, meg hordozótakarót is szeretnék.
2011. nov. 17. 19:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért lenne sok a Hunbaba újonnan...
2011. nov. 17. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!