Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógytornászt/Konduktort/Dévén...

Gyógytornászt/Konduktort/Dévény módszerrel foglalkozó szakembert keresek a XVII. kerületben vagy környékén?

Figyelt kérdés

5 és fél hónapos a Kislányunk, a problémánk az, hogy magától még oldalára sem fordul. Ma voltam dévényes szakembernél, aki hypotóniát állapított meg Nála, valamint annyit mondott még, hogy erősen jobb oldalra húz a feje. 4500 forintot sokallok egy alkalomért (nem azért, mert nem érne ennyit a Babánk, csak sajnos van egy anyagi keretünk, amibe havi 36-40 ezer forint plusz nem férne bele)

Tényleg csak fizetős módja van annak, hogy kikezeljék a Babánkat ebből? Ha valóban csak az van, akkor nem hiszem el, hogy a környéken nincs olcsóbb megoldás. Esetleg valaki tudna ajánlani jó szakembert, vagy más lehetőséget?

Még egy kérdés. Valóban az ördögtől való dolog a baba úszás? Mi elkezdtük nem rég, amikor ezt említettem a Hölgynek, valami teljesen abnormális egészségtelen dolognak állította be! Más hypoton babán segített esetleg, hogy járt úszni, vagy valóban hátráltat minket, ha járunk?

Bocsi, hogy hosszú lett, csak kicsit el vagyok keseredve.


2011. nov. 17. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 6 hónapos a kislányom és mi is most kezdtük a Dévény féle tornát. Nálunk hátizmot erősít a konduktor, bal oldala gyengébb mint a másik. Én 6000 Ft-ot fizetek 1 órára, XII. kerület. Én azt hallottam, hogy ez ennyibe kerül, nincs sokkal olcsóbb. Azt hiszem a Dévény féle módszer nagyon híres világszerte.....talán ezért. Nekem a gyerekorvosom azt mondta, hogy létezik állami gyógytorna is, ahova beutalhat a gyerekorvos, csak hónapokat kell várni, mire bejutsz. Na, most ez az amivel nem lehet várni, kislányom egyelőre 6 hónaposan még nem forog.....ha várok, akkor mi lesz? Az úszásról nem tudok neked mit mondani, mi nem járunk, nem is fogunk. Azért mert 3 hónaposan volt egy húgyúti felfázása és erős antibiotikumot kapott 1 hónapon keresztül. Azt mondták, hogy a kislányok medencében/babaúszáson könnyebben felfáznak.....hát, nem tudom. Én nem viszem biztos, ami biztos.
2011. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál. :) Ne értsd félre, nem 1000 forintra gondoltam. Ha netán 3000-ért lenne valaki, már az is könnyítene a helyzeten. Természetesen abban igazad van, hogy várni nem lehet. Megkérdezem a házi orvost mik a lehetőségek ilyenkor, hátha esetleg ő is tud valamit mondani.

Az úszáson meglepődtem, hogy ennyire ellene volt. Mi már 4-szer voltunk, Babának semmi baja szerencsére. Azt olvastam itt is és más fórumokon is, hogy nagyon sokban segíti a mozgásfejlődést. Teljesen bizonytalan lettem most már :(...

2011. nov. 18. 07:08
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Hívjon fel nyugodtan, ha még nem oldódott meg a problémája.

XVII. kerületi konduktor vagyok.

Tel.:0620 280 9303

2012. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!