Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik német nyelvű bölcsi?

Létezik német nyelvű bölcsi?

Figyelt kérdés
Pécsi vagyok,neten nem találtam semmit,lehet hogy bölcsi nem is létezik?
2011. nov. 17. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Német nyelvü magán ovi van,oda is be szokták venni a 2 év körüli gyerekeket,de ott biztos tudnak mondani okosat!
2011. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is Pécsi vagyok. Nem tudok német nyelvű bölcsiről. Szerintem nincs mert a bölcsiben nem fejlesztik őket a klasszikus értelemben. Ott szocializálódnak a picik, de nincs mondókázás vagy csak igen kevés. A játékról és a napirendről szól a nap. Ovi az tuti van. Ott már minden napra van valami program. Egyik nap ének, másik nap rajz, harmadnap, mondókázás, torna nap stb... De nem vagytok lekésve semmiről mert olyanok még ebben a korban a picik mint a szivacs :) Ha te beszéled a nyelvet akkor otthon beszélhetsz hozzá két nyelven.
2011. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!