Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki ismer Budapesten német...

Ki ismer Budapesten német nyelvű játszóházat, vagy bármilyen csportosulást, ahol német nyelvet hallhat a kisgyerek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
bocs, csak azért írok bele, mert szeretném látni a válaszokat, engem is érdekelne...
2010. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem találtam túl sokat... Se a neten se itt. Te hol laksz?
2010. szept. 15. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
pomázon és itt ios csak egy ovi van, ahol tanítanak németet, de óriási túl jelentkezés.
2010. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De jó, én Békáson! :) Majd kiemelem a kérdést, ha már lehet, hátha úgy ír valaki valami jót.

A Kids Club-ot néztem, de az is inkább angol.

2010. szept. 16. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
:))) ezek szerint ha van a környéken, akkor biztos fogunk taákozni.
2010. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaja. :) Neked amúgy hány éves a gyereked? Szoktál vele otthon németül beszélni?

Az enyém 20 hónapos, és nem szoktam. Próbáltam, de nem ment. Ezért szeretnék valami olyan környezetet, ahol "természetes" közegben hallja. Amúgy most kezdi a bölcsit, szóval inkább délután lenne jó. (Némettanár vagyok, de már évek óta nem beszéltem németül, rám is rámférne a nyelv használata...)

2010. szept. 17. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
decemberben lesz 3 a nagyobbik lányom, a kisebbik 9 hónapos múlt a héten. Nem beszélek túl jól németül, de szeretném, ha ők jól tudnának. A férjem fiának én segítek tanulni és látom, hogy a nagyobbiknak tetszik és az angol olyan elcsépelt már. Neked mennyi idős a gyerkőc?
2010. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

20 hós.. :)

Amúgy én nagyon szeretem a németet, de még így is dilemmázok, hogy ne az angolt gyakoroltassam-e vele. Valóban elcsépelt, de nem véletlenül: én se megyek semmire a némettudásommal, mindenhova angol kell. A munkámban is csak az angolt használom. Sajnos nem lehet kikerülni. :(

2010. szept. 19. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!