Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak ti ilyen hidegben ki...

Anyukak ti ilyen hidegben ki szoktatok menni a babaval setalni? Ha igen mennyi idore?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos a törpe, naponta 2x járunk ki sétálni, alkalmanként úgy 1-1,5 órára. Jól bebugyolálom, mindig félek, hogy tök hidegnek fgom érezni mikor kiveszem, de mindig jó meleg.:)
2011. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 alaszka ***** válasza:
100%
Én igen, ha sétálunk, akkor többnyire a boltokig, az kb. 12 perc gyalog, meg vissza, de általában csak a teraszra teszem ki aludni, és kb. egy óra múlva behúzom a kocsit az előtérbe. Szóval max.egy órát vagyunk kint.
2011. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a hideg nem akadály, olyankor alszik a baba a legjobbakat. Jól fel kell öltöztetni és kész! 1-1,5 órát töltünk kint. Sajnos maximum 1 órát alszik csak el a babakocsiban. Persze attól is függ, mennyi idős a babád. 2 hetes csecsemőt csak picit szabad kivinni. 5-15 percre.
2011. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 alaszka ***** válasza:
Ja, 5 hónapos. 2. vagyok.
2011. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hidegben??? Napközben +6-7 fok van. Persze, hogy kimegyünk (bár most inkább a szmog miatt nem) -5 fokban is ki szoktam menni.

Most 14 hónapos a kicsi, de tavaly is sétáltam vele télen, beöltöztettem alaposan (nem túlzottan) és sétálgattunk (ő aludt) jót tesz nekik a friss levegő.

Most napközben min 2X kint vagyunk (visszük a nagyot oviba) illetve délután ovi után játszótereünk egy kicsit. Esőben is kimegyünk (imádnak pocsolyázni) hóba is,és nem túl nagy szélben is. ha mondjuk -15 fok lenne akkor azért nem sétálgatnék, de addig igen.


Megőrülnék, ha egész télen nem mennék ki tuti.

2011. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg is zakkanék, ha nem mennék ki emberek közé. Nem azért, mert kín nekem a gyerek, hanem azért, mert néha jól esik emberi beszédet is hallani, sétálni, friss levegőt szívni, na meg ... azért vásárolni is kell.

4 hónapos a lányom, napi 2× sétálunk kb. 2-3 órát. Ő ekkor alszik a babakocsiban, itthon max 30 percet alszik. Teljesen egészséges, jó kedvű és kiegyensúlyozott. Volt, mikor kihagytuk a sétát, nyüglődött egész nap..

Én rendesen felöltöztetem, betakarom és rárakom a lábzsákot. Eddig még sosem fázott.

Ráadásul, nálunk +8 fok van mostanság nappali átlagban, ugyhogy még nem is hideg..

2011. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha dolgom van, akkor megyünk a városba. Ha napokig nincs dolgom a városban, akkor 30-60 percre az udvarra szoktunk kimenni, de mostanában azt is csak másnaponta ejtettük meg, mert meg vagyok fázva (terhes is vagyok), és nem akarom, hogy ő is könnyebben elkapja tőlem, egyedül nincs el kint, én meg betegen nem tudok ott ülni vele.
2011. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kimegyünk. Ha fúj a szél, akkor csak a teraszra 20-30 percre, de muszáj. Ha nincs séta, akkor nyűgös, nem lehet bírni vele. Mi általában 1 órát vagyunk kint, de ha kijön valamelyik szomszéd, akkor többet.
2011. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos a kisfiam, 11 órakor eszik, ezután kb. fél1-ig kint vagyunk, teszünk egy nagy kört a városban, vásárlás,posta, stb...

Hosszú body+harisnya+meleg overál+takaró, sapka,sál, így megyünk. (viszek a biztonság kedvéért még egy plusz takarót és lábzsákot is, ha hirtelen beköszöntene a jégkorszak :D)


Sőt, mostmár este is ki fogunk venni, vettem egy mei-tait+hordozótakarót és estére azzal fogunk útra indulni. Most legalább igazán friss a levegő!


Annyi a lényeg, hogy jól fel kell öltözni.

2011. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3 gyerkőcöm van. Mivel a nagyokat nem aszalhattam idebent ezért már a legkisebb pici korától kint vagyunk délelőtt is 1-2 órát délután is 1-et legalább.

Megzavarodnak ha egész nap bent ülünk.

2011. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!