Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM ben kapható One step...

DM ben kapható One step terhességi tesztről mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én azt gondolom ha valaki terhes mindegy mivel csinálja az pozitívat mutat. elöfordulhat hogy egy teszt rossz, akkor a kotrol részen sem jelenik meg semmi, akkor újjat kell venni.


én 2x voltam /vagyok terhes és ezer tesztet csináltam, amikor terhes voltam rögtön a mensi elött pár nappal már pozitív volt. egyszer volt rossz teszt, másnap újat csináltam.


szóval minden teszt jó.

2011. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én bementem egy patikába, vettem egy közepes áru teszet, fogalmam sincs milxeen volt, hazamentem délután és rápisiltem, egyből pozítv lett

10 nap késés után

Hha terhes vagy, akkor mindegyik teszt kimutatja, de érdemes várni pár napot, nem rögtön a kimaradás napján tesztelni

2011. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tökéletesen működik.

Mondjuk vettem már olcsóbbat is (xepil, intimed) de azokkal sem volt probléma.

2011. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó eséllyel kimutatja, ha terhes vagy, de inkább szaladj be a gyógyszertárba és vegyél ott. Azok a legmegbízhatóbbak.
2011. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták bármelyik teszt kimutatja.Én először a rossmannban vettem Lily-t,nem volt drága.Az elmaradt után 3 nappal erős pozitívat mutatott.Utána csináltam olyannal amit te írtál az is kimutatta.A gyógyszertárban meglehet hogy drágább mint a dm-ben vagy a rossmannban.
2011. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne megbízhatóbb a gyógyszertári? Nem gyártanak külön nekik teszteket... Ugyan azt lehet kapni mindenhol.
2011. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy One Step? Nem One Minute?
2011. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már kétszer csináltam negatív tesztet, úgy, hogy terhes voltam. Először 3, majd 5hetes terhesen! 2különböző teszt, patikában vettem, nem volt olcsó. Vagy a teszt volt rossz, vagy én vagyok csodabogár:)! Viccet félretéve...dokim mondta, hogy azért lehettek negatívak a tesztjeim még 5hetesen is, mert nem emelkedett meg eléggé a HcG a szervezetemben. Úgyhogy én a tesztekben már egy percig sem bízom!
2011. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 hetesen még jó, hogy nem volt +. A legérzékenyebbek is olyan betöltött 4 hét körül mutatják ki.
2011. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. A dobozra mégis azt írják, hogy 5nap után!
2011. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!