Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HCG-line terhességi teszt...

HCG-line terhességi teszt mennyire megbízható? Nektek milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban (álpozitív)?

Figyelt kérdés
Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt, de még nem feküdtünk le egymással, viszont 1 hónappal ezelőtt pettingeltünk és nagy szerencsénkre a fehérneműm is olyan lett. Van rá esély, hogy arról a nemiszervembe is kerülhetett, de ő nem nyúlt utána hozzám. 10-én kellett megjönnie, meg is jött a mensim, de rá 2 napra elmult és csak alig érzékelhető mennyiségű volt. Tegnap megint megindult egy kicsit, de nem nagyon. Ma is csak egy minimális mennyiségű volt. Az elmult 2 hétben voltak infuenza szerű tünetek is és hányingerem is volt(de elég problémás és stesszelős napokon vagyok túl). Tegnap elvégeztem reggelről egy Medi-labos mártogatós tesztet ami negatív lett, de úgy hallottam, hogy az nem igazán megbízható így vettem én is egyet, a HCG-line tesztkazettát.
2010. dec. 15. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy terhes,de ha megnyugtat akkor tesztelj még.:)

Megbízható a HCG-line.

2010. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2010. dec. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!