Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ül le a fürdőkádban?

Miért nem ül le a fürdőkádban?

Figyelt kérdés
Lassan minden fürdetés egy fárasztó tortura,mert 13 hónapos fiam nem hajlandó leülni a kádban.(kiskád van s zuhanytálcában)Próbáltunk már mindent,de semmi eredmény...Nem értem miért csinálja de így olyan nehéz normálisan megfürdetni.És nehéz is...
2011. nov. 18. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, kb mióta megtanult állni kb 2,5 éves korig, azóta leül. Előtte állva fürdött. Mondjuk minket nem zavart, mert nem mászkált, és volt alatta csúszásgátló, így nem fenyegetett veszély, hogy elcsúszik.

Amúgy is ott ültem a kád mellett, nem hagytam magára.

Aztán egyszer csak leült, és azóta ülve fürdik. De jó másfél évig ment az állva fürdés...

2011. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a 9 hónapos fiunkkal jártunk hasonlóképpen. Nem volt semmi gond, szépen csücsült a kádjában, aztán egyszer csak nem akart leülni. Mi is próbáltunk mindent, semmi nem jött be. Aztán végső ötletként apu beült a nagy kádba, vizet bele, utánaadtam a gyereket, és ott leült. Úgyhogy végre tisztára lehetett mosdatni :) Ha van kádatok, szerintem póbáljátok meg ti is. Vagy ha csak zuhany van, alljon be vele valaki és tusoljatok együtt, hátha fog tetszeni neki.
2011. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, csak nekünk lányunk van. 1-2 hétig tartott, utána visszatért a rendes fürdéshez. Nem jöttem rá miért csinálta. Ja, és ugyanennyi idősen csinálta mint a te babád.
2011. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én unokahúgom szoktam megfürdetni, ő most lesz 3, én 19. de ő nagyon virgonc, mindent bepakol sampont, tusfürdőt. Addig örülj, amíg, csak áll, és nem mást csinál, mert utána a mosógépet is belepakolja a kádba :D
2011. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3/l én meg 19/ F
2011. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.Igen én is arra gondoltam, hogy mivel mostanában egyre jobban próbálkozik magától menni így az ülés nem túl izgi...ezek szerint tényleg ez van, és majd elmúlik:)

A zuhanyzást próbáltuk, attól ordít, mivel nincs kád, így nem tudunk vele beülni.

Azért fárasztó igazából, mert nem magától áll, hanem mellette kell guggolni, tartani, aztán hajolva megfürdetni.Oké, nem panaszkodok, csak sokkal egyszerűbb lenne, ha ülne:))

2011. nov. 18. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Köszi a kérdést! épp kiírtam volna hasonlót :-)


12 hósom 3 napja nem akar leülni a nagykádban, csak hosszas unszolásra. és ha végre leül, akkor is megpróbál többször is kimászni, míg beletörüődik a helyzetbe. Erősen járni tanul és nagyon élvezi. ezek szerint akkor ez a magyarázat nálunk is :-) akkor nem erőltetem az ülést én se :-) majd kinövi

2011. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Játékok nem kötik le? Enyém 16 hós, és akkor áll fel, ha megunja a játékokat, és ha feláll, "büntiből" ki is veszem. Remélem így megjegyzi, hogy akkor vége a pancsolásnak, és az nem jó. :)
2011. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, nekünk sincs kádunk, én habtapit szoktam letenni a fürdőszobában a kád alá. Ez bevált nálunk.
2011. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!