Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba HA/AR tápszer elkészítése?

Beba HA/AR tápszer elkészítése?

Figyelt kérdés
Nekem állandóan csomós marad, és félek, hogy azt is megissza. Pedig úgy rázom, hogy az csak na!
2011. nov. 19. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég meleg a víz amibe teszed? Nekünk HA volt, és szinte egyből feloldódott amikor bele tettem a vízbe.
2011. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor mi ilyet használtunk, nekünk is mindig tele volt csomókkal, bárhogy rázhattam, bármeddig, és mikor már meguntam hogy szegény babóca szívja a cumit, de nem jön belőle mert eldugítja a csomó, onnantól kezdve leszűrtem neki mielőtt megkapta volna. Sógornőméknek is mindig csomós volt.
2011. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szűrést megpróbálom, mert ez így nem állapot, h a csomókat issza meg!
2011. nov. 19. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
En Beba Pro HA tapszert hasznalok. Langyos vizbe teszem,sosem csomos.
2011. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindig felhabosítottam botmixerrel.

Csak ez elég macerás volt éjjel-nappal, minden étkezés előtt, de még így is hamar besűrűsödött, úgy hogy kész kínszenvedés volt az evés, mire 3-at kortyolt, már megint nem jött neki a kaja a cumisüvegből, ordítás, anya szív, megint cumi, megint nem jön, anya szív...:///


Váltottunk: Milupa Milumil-ra és érdekes módon azt nagyon szépen meg tudja enni végig, nyugodtan.

2011. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!