Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A két babakocsi közül melyiket...

A két babakocsi közül melyiket használnátok újszülött (téli) babátoknál?

Figyelt kérdés

Ezt a 2 babakocsit kaptuk, de nem tudom melyik lenne a babám számára a legjobb. Mind a kettőt tologattam egy kicsit, túl sok különbséget nem érzek a kettő közt, nem nehéz őket irányitani. Ti melyiket használnátok a legtöbbször?


1. [link]


2. [link]


2011. nov. 19. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talán az elsot
2011. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán az elsőt, de nekem mindenképpen fontos volt, hogy legyen mózese.
2011. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem volt az első, nem szerettem. nem dönthető vízszintesig, és nem tudod a tolásirányt változtatni, igy kifele van a gyerek, nem egy meleg kocsi. csak a hordozó részébe tudod szemből tolni, viszont ha a hordozóba van, akkor a kettőnek a kuploáját szinte össze tudod húzni, így véd a hidegtől, széltöl, de a hordozó nem egészséges hosszú távon a kcsinek, pláne újszülöttnek sokáig a gerincének.

Én ezt autó babakocsinak használtam, mert ha hordozóba elaludt, akkor csak rápattintottam a kocsira és lehetett menni vásárolni. de ő már nagyobb volt, kb 10 hetes mikor megvettem.így ő már többet tudott bennelenni.

A másodiknak is ezek a paraméterei szinte. Nekem a ps-nek a kerekei is nehezen fordultak.

2011. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az szerintem is fontos, hogy vízszintesig lehessen fektetni és hogy szemből is tudd tolni. Nekem legalábbi ezek voltak fontosak a kocsi vásárlásnál.
2011. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az nekem is nagyon fontos lett volna, hogy szemből tolhassam a babát, de igy hogy van 2 kocsim nem fogok venni egy harmadikat. Már kezdek megbarátkozni ezzel a gondolattal, hogy nem szemből fogom tolni :)Egyébként a peg perego babakocsiba jobban belátok mint a pc-be. Ja és a peg-be tudok tenni mózeskosarat.
2011. nov. 19. 17:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom egyiket se.Az első nekem alapból nem jön be,nem hinném hogy annyira kényelmes lenne a babahordozó egy újszülöttnek.És annyira nem is zárt.A második is csak sport kocsi,és azt nem tudod szemből tolni.Télen mínuszokban,főleg ha fúj a szél is befúj szegény gyereknek.Egy újszülöttnek elengedhetetlen a mélykocsi,szerintem.De mindenki maga tudja.
2011. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az a baj, ha szemből tolod, befúj neki a szél, akármit csinálsz, ha veled szembe van, akkor meg te is véded, meg a kocsi. Én is kaptam 1-et. Örültem neki, de batár kocsi volt, meguntam és vettem egy nekem tetszőt, és áldom az eget, imádjuk mindketten. Egyik legjobb döntésem volt, így utólag tudom.
2011. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek kizárólag vízszintesig dönthető kocsi való. Nem is értem azokat, akik a hordozót használják a sétákhoz is. Az első sem és a második sem dönthető 180 fokig, ráadásul ezen úgy keresztül fúj a szél, ahogy nem akar. Ha ilyen kocsijaim lennének, eladnám mindkettőt, és vennék egy normálisat. :)
2011. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek egyiket sem, nem jó a gerincének, ha nem vízszintes. De egyébként a Pliko-ra szavazok, nekünk az van, nagyon szeretjük. Esetleg vegyél hozzá használtan bele való Navetta mózest.

Pl.:

[link]

2011. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez a navetta nagyon jó ötlet. Nem is tudtam hogy lehet hozzá csatlakoztatni. Amit belinkeltem babakocsi arra tényleg lehet?
2011. nov. 20. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!