Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves lázas kipirosodott...

1éves lázas kipirosodott popsiju (jön a foga szerintem) babának mit vegyek a gyogyszertárban?

Figyelt kérdés

2 foga van csak jönne a többi tegnap óta 38 a láza, nagyon ki van pirosodva a segge. Tegnap kúpot kapott, de abból már nincs. Mit vegyek neki ami beválik lemegy a láza, és fájdalomcsillapító is van benne?


Panadolt régen kapott...maradjak annál ??


2011. nov. 20. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nurofen szirup, sudokrém a popsira és sok popsi szellözetetés érdemes langyos vizzel lemosni a popsi és nem törlökendövel
2011. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg a popsiját orvosnak.
2011. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. nov. 20. 08:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha be vált a Panadol akkor azt.Mi Nurofent használunk, de azt is csak akkor ha nagyon fáj neki.Mondjuk nektek lázatok is van, de én előbb mindenképp hűtőfürdőbe raknám!Ha az nem viszi le, akkor gyógyszer.
2011. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A popsira lehet a kamillás törölgetés is segít.
2011. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Holnap viszem dokihoz,reggel rendel a doktornő.

Elfelejtettem írni, hogy szegénykémnek hasmenése is van, éjszaka 3x tettem tisztába.

2011. nov. 20. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:

:(

Én lányom is tegnap mindent kihányt, éjjel olyat csinált a pelusba,hogy majdnem kifordultam a szobából.. :( Védőnőt felhívtam, azt mondta ha reggel is ilyen akkor ügyelet.Egyenlőre jól van remélem nem lesz baj.Én most 10 óraira bele nyomok banánt, mert az hasfogó.Nálunk most a rágófog jön, állítólag ez nagyon durva.Hát veszem észre..Lehet nálatok is a fog csinálja ezt ramazurit.

Egyébként jó kedélyű?Vagy látszik rajta, hogy beteg?Lehet az ügyeletre is el kéne vinni megmutatni.Maximum haza küldenek.

2011. nov. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hőemelkedése van, hányni nem hányt. A hasmenése elég durva.

Jó kedélyü, most is zenélteti a játékát és táncol:) Ha hányna is biztosan vinném azonnal.

Kiváncsi vagyok lesz-e ebből fog,mert nagyon nem akar neki jönni:D

Jobbulást Nektek!

2011. nov. 20. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!