Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk a 10 hónapos...

Mit vegyünk a 10 hónapos kisfiúnknak Télapóra meg Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs semmi ötletünk.Nem akarunk vagyonokat költeni de azért mégis szeretnénk neki venni v.mit..és persze minden családtag azt kérdezi,hogy Ők mit vegyenek neki.Írjatok légyszi tippeket!!!
2009. dec. 3. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tescoban vettem fisher-price pancsimanók fürdő játékot 2200 ft, nagyon jó és hasznos legalább elvan a kádban és én is játszom vele :)

Fisher price krokodik kockákkal, zenél lehet bele pakolni ráépíteni a kockákat 3500ft.

Fisher price golyók 2500ft 5db, mindegyikben van érdekes figura, lányom imádja gurigatni, fogdosni nézegetni összekocogtatni őket.

Kemény állatos kiskönyv. Fisher-price tanuló telefon, zenél számokat abc-t mondja és közben világít is mutatja a számokat betűket szereti lányom nyomkodni.

2009. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kemény, lapozgatós mesekönyvet, kislabdát, fürdőkádba való játékot, rágható plüss játékokat. - Mi ilyesmiket vezsünk.
2009. dec. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hintalovat veszek!
2009. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos fiú:

télapóra:

-FP formabedóbos csiga, pizsoma, babakozmetikumok, plüss, gyümölcs, ruhácska, ezekről tudok testvéreimtől, keresztszülöktől nem tudom mit kap


Karácsonyra:

- FP kockafaló viziló (járássegítő), gyerek laptop, mászó micimackó, ruha, pénz, a többit megint nem tudom ezeket tőlünk kapja meg az egyik nagyszülőktől a többi meglepetés lesz

2009. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!