Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hiszik azt néhányan...

Miért hiszik azt néhányan hogy ha a baba eléri a (PL) 9kilót akkor már át kell aludnia az éjszakát?

Figyelt kérdés

A lányom kis sullyal született (Igaz csak most lesz 9kiló.),most lassan 19hós és alszik 11től 6ig,majd szopizik egyet és 9ig alszik. Több helyen is olvastam hogy ha már 8-9kiló akkor át KELL aludnia az éjszakát. Én ezzel most ártok hogy kap éjjel cicit? De akkor is csak azért kell mert apa felkel és megy dolgozni.7végén amikor nem kell 6kor apa akkor alszik ő is 8ig.Próbáltam neki éjjel vizet adni de arra jobban felébredt s nehezebben aludt vissza.


Én a mai napig felébredek 26évesen inni éjjel mert szomjas vagyok.Mert nagyon meleg van a szobánkban. Akkor tőle miért kellene elvárnom,hogy végigaludjon?


2011. nov. 20. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
csináld úgy, ahogy nektek jó.
2011. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
reggel 6 az nem éjjel szerintem.mondjuk,ha azt nézzük,nagyon későn alszik el.nem kötelező átaludnia,csak általánosságban ilyenkor már átalusszák az éjszakát.
2011. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is hülyeségnek tartom ezt.

Kisfiam 8600g és most kezdi átaludni az éjszakákat.Eddig minden éjjel fent volt és csak cicin aludt vissza,akár többször is felkelt szopizni.Persze örülök,hogy nem kel fel olyan sűrűn de nem erőltettem és nem erőltetném soha neki.

Nem rontod el az éjjeli szopival!:)

2011. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van ilyen aki kilóhoz köti? Na mindegy az én lányom 10 kg körüli elmúlt 1 éves és örülnék, ha 6-kor kelne enni :) Ő olyan 1-5 között kel valamikor.

Egyszer majd leszokik róla (vagy nem :))

2011. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én erről még nem hallottam. De nem bánnám, ha így lenne!

Az én babám most 9 kiló 6 hósan. És 3 óránként szopizik éjjel is.

Amúgy azt írtad, hogy 6-kor kel fel szopizni előszőr , de 6 óra az már reggel, nem pedig éjjel. Legalább is nekem. Szerintem a te babád átalussza az éjszakát. Vagy mások babája 8-9-ig tud aludni?

2011. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kislányom 15 hónapos, még mindig többször szopizik éjjel is!
2011. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20:38as vagyok.az én fiam mondjuk este 8tól reggel 9-10 ig alszik.4 hónapos.

már az első itthoni éjszakán is csak egyszer kelt fel.(napközben 3szor alszik 1-1 órát.)

Valamelyik anyuka kérdezte,h van akinek alszik e.

2011. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó persze van olyan amikor 4-5ször is felkel.Vagy a foga vagy a telihold miatt... De ez természetes..
2011. nov. 20. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt ki köti súlyhoz, hogy a gyereknek mikortól kell átaludnia az éjszakát? Szerintem ez teljesen babafüggő! Nekem 4 hónapos a lányom és 1 hónapja minden éjszakát végigalszik. Egyszer fordult elő, hogy felkelt enni 4 órakor, amikor napközben nem evett eleget, és akkor este már tudtam, hogy fel fog kelni, de amúgy inni se kel fel. Korababa volt őis. Szóval ez a súly dolog szerintem hülyeség. Minden baba máshogy fejlődik, ki ebben jobb, ki abban. Szuper gyerekben nem hiszek, szerintem olyan nincs, és aki azt állítja, hogy az ő gyereke mindenbe szupi az hazudik! :D
2011. nov. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!