Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mi lehet? Vki hasonló...

Ez mi lehet? Vki hasonló tapasztalattal? Lehet összefüggés a kettő közt? ( baba fütyi kérdés)

Figyelt kérdés

6 hónapos kisfiam kicsit lázas volt az este,de levittük fürdővel,nem kellett lázcsillapitót szerencsére.Teljesen önmaga volt,ezért fogzásra gondoltam mit okozója a láznak.

Ma reggel azonban már 2x észrevettem peluscsere közben hogy a pelusban ahol a kukija van kb,nyálkás vmi van odaragadva.Sosem láttam ilyet és sehol nem találok hasonlót?Vasárnap lévén nincs doki,sürgősségire még nem akarom vinni?Valaki tapasztalt hasonlót?


2011. nov. 20. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

eleve a fogzástól nem lehet lázas, csak hőemelkedés. de ez pontosan úgy van, hogy a fogzástól legyengül az immunrendszere és könnyebben elkaphat valamit. nem kell ahhoz társaságban lenni, elég ha az overál alatt kicsit megizzad és már megbetegszik.


én a helyedben elvinném ügyeletere, nem sürgősségire hanem gyerek ügyeletre, az mindenhol van vasárnap is. gyanús, hogy ez felfázás és az piszokul tud fájni, ha nem kapjátok el időben, akár véres pisi is lehet :S

2011. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Felfázástól fájnia kéne a pisilésnek is,nem?

Amiatt lehet lázas?

2011. nov. 20. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek fáj pisilés közben,ez engem is meglepett,és ettől függetlenül lehet lázas tőle.Mikor én voltam felfázva,kapaszkodtam,sírtam,úgy fájt.De 6 hósan én elvinném,még vesemedence gyulladása is lehet ha nem kezelik ki(ha valóban hólyaghurutja van).
2011. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!