Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas 1 eves babaja is igy...

Mas 1 eves babaja is igy alszik? Ki fogja noni vegre? Vagy orokre racsos agy kell majd neki?

Figyelt kérdés
Babam egesz kicsi,5 hetes kora ota ugy alszik,hogy bejarja az egesz kisagyat. Szo szerint tobbszor korbemegy ejszaka. A feje olyanokat szokott koppanni(mar fel sem kel ra,annyira megszokta). Miert alszik mindig ilyen "nyugtalanul"? Kinovi ezt valamikor,hogy nem maszkal almaban a kisagyban?
2011. nov. 21. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
a lányom 15 hónapos. ő előre szokott kúszni álmában, de ma éjszaka sok idő után meg is fordult. hogy hogyan nem tudom. a koppanásokat mi is halljuk. talán mozgásfejlődéssel van összefüggésben hogy ennyit mocorog.
2011. nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiam 7 hónaposan kezdett ilyen nyugtalanul aludni. Most egy éves, és rengeteget dobálja magát. Ő még felébred a koppanásokra.. Hajnalba magam mellé kell venni az ágyunkba, mert csak ott hagyja abba a sírást.

Most az utazóágyában próbálom altatni, hogy ne koppanjon annyit..

2011. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én fiam ugyanilyen,most 16hónapos lesz,izeg-mozog éjjel,dobálj magát,állandóan felkelt rá,mert beakadt vagy a keze,vagy a lába a rácsok közé,ezért vettünk neki egy 8szögletű járókát aludni,vágattunk bele vastag szivacsot,körbe rácsvédőt,és abban jól elvan,körbejárja,de kényelmesen,nem ébred fel rá,úgyhogy nekünk ez volt a megoldás,a nagy járóka.Most néztem neki ágyat,ami "minifranciaágy",körbetámlás,olyat fog kapni tavasszal.
2011. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én keresztfiam is ilyen. Már régóta nem kiságyban van ,de az egész ágyat bejárja csak ugy dobálja magát. Mikor először nálunk aludt azt hittem valami baja van, de így aludt mindig. Most 3,5 éves.

23 hetes kismami.

2011. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!