Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondókás könyvet hol vehetnénk...

Mondókás könyvet hol vehetnénk, vagy milyet, nektek/babátoknak mi a kedvenc?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó, bár csak 6 vagy 7 rövidke mondóka van benne, pár sorosak: Erdőszéli mondókák - STB kiadó. Nem lehet kapni, én is vaterán vadásztam egy példányt belőle. Megérte, kislányom ebből tanult meg öklöt rázni, ha mérges (a kiskertemben uborka, reá kapott a róka mondókával). Irtó cuki amikor csinálja, pont úgy mint a gazda a képen. :-))


Kerekecske-dombocska Vida Kata rajzaival. Ez is nagyon szép, tele van gyönyörű színes rajzokkal. Egyik kedvence a lányomnak.

2011. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Kerekecske dombocska nálunk is nagy kedvenc, csak ajánlani tudom!

Ilyenünk is van: [link]


Ez is nagyon jó, és gyönyörű rajzok vannak benne:

[link]


De én legutóbb ilyet vettem, véletlenül bukkantam rá. Nagyon szuper!!! A lányom másik kedvence lett:

[link]

2011. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2011. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!