Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig kell a babák...

Mennyi ideig kell a babák ruháit külön mosni a saját ruháktól?

Figyelt kérdés
(hány hónapos/éves korig?) Ti hogy csináljátok/csináltátok?
2011. nov. 22. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én kb. fél éves koráig mostam külön azóta együtt mosom a mienkkel, jó persze a munkás ruhákat nyílván nem mosom egybe a gyerekruhákkal.Mondjuk én valószínű túl hamar kedztem együtt msoni, mert az egyik ismerősöm még minig külön mossa a gyrerekek ruháit 1,5 és 4 évesek, még külön szennyestartója is van amibe csak a gyerekek ruhái vannak.
2011. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

lehet nagyon precízen 1 éves korig külön mosni.


én mindig a praktikusabb megoldást vettem. ha összegyűlt 1 egész adag mosás a babaruhákból, akkor külön mostam, ha nem, akkor hozzátettem a mi ruháinkból a nem túl koszosakat pl.ágynemű, pizsama, én ruháim, törülköző... apa utcai ruháit mostam csak külön a babaruháktól (de azok úgyis sötét mosásba mentek). kb 1 évig mostam így, mostmár neki is vannak sötét ruhái, már azt együtt mosom bármivel.


a lényeg, hogy ha babaruhát is tettem a msoásba, akkor öblítő nélkül mostam.

2011. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én még külön mosom (1 éves a lányom), de leginkább csak azért, mert csak a lányomnak vannak hupi-lila és rózsaszín ruhái és így nem tudom összemosni a sajátunkkal. :)

Amúgy a munkásruhákon kívül már szerintem össze lehet tenni a többi ruhával kb. fél éves kortól, nem lesz belőle gond.

2011. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A fiam 3 eves, es meg kulon mosom a ruhait. Igaz, van egy huga, aki 13 honapos, igy hamarabb osszegyulik a gyerekruha.
2011. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia.akislányom 7 hós..mindig külön mostam és mosom a ruháit.

Illetve valamelyik nap egy farmerját az enyémmel kimostam,ami egyszer volt rajtam.

Később úgy gondoltam,hogy a fehér,világos,vagy az alsó ruháit mindig külön mosom és a pulcsikat,nacikat a mi "tiszta"ruháinkkal.

2011. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elsőnek külön mostam, mert tele voltam szabadidővel, ráadásul ekcémás volt, külön mosópora volt.

Most a másodikra már egyben mosom a mienkkel.

Persze nem a retkes aljú farmerral a bodyját... azért szelektálok, de már nem olyan kínosan, mint az elsőnél.

2011. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én az elején mostam külön,pár hétig.Aztán szépen lassan összekeveredett a miénkkel.Semmi baja nem lett tőle.Most 18 hónapos.
2011. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kislányom 20 hónapos,még külön mosom a ruháit.
2011. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Én egy percig nem mostam külön. Miért is kéne?
2011. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
A kezdetektől együtt mosom.
2011. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!