Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig mostátok a sajátjaitoké...

Meddig mostátok a sajátjaitokétól külön a baba ruháit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy most le fognak szólni, de én nem mostam sose külön a ruháinkat, feleslegesnek tartottam.
2011. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Semeddi, pedig 2 gyrekem van.

miért mostam volna külön, ha berakom a pépbe a ruhát és lekezdi mosni, akkor mi baja lenn egyik ruának másiktól??


Mosok külön fehéret, világos színeset és söteét színeset


nam használok semmiyílen különleges mosószert, csak valami mi olcsóbb folyékonyat,vagy mosószódát öblítőt egyáltalán(utálom a ha erős szag marad a ruhának és a bőrnek sem jó az öblítő)


Így is sokat megy gép, akkor meg állandóan csak moshatnék.


Amikor fiam született-majdnem 12 éve- nem is volt ilywen külön mosás hülyeség.

2011. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem mosom külön.
2011. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ekcémás a babánk, neki antiallergén mosószert, öblítéshez meg ecetet javasoltak.
2011. okt. 27. 09:52
 5/14 anonim ***** válasza:
engem is le fognak szólni (mert ez divat itt) de én még akkor is külön gyerekruha mosást tartottam, amikor iskolások lettek már:)
2011. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Max annyi hogy néha teszek bele babaöblítőt de annak olyan jó illata van és a mi ruháinknak se árt :D
2011. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem divat a leszólás, csak idiótasáág külön mosni, főleg egy iskolás ruháit,fiam is iskolás, szerintem az övé sokszor koszosabb, mint az enyém.

Egyszerűen értelmetlen dolog.

Meg víz és energiapazarlás.

2011. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2.

fiam is ekcémás, de a kettőnek semmi köze egymáshoz, ételhez, egyszerőűen öröklött (apja, nagyapja is az),bőrgyógyász szerint kamaszkoráar kinövei


ha nem vakarná, akkor tünetmentes is lehetne.

2011. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi 5-en vagyunk, emiatt olyan sok mosnivaló gyűlik össze nap mint nap, hogy nyugodtan belefér a babaruhák külön mosása, akkor meg minek keverjem össze a többivel. Sőt, még nála is két fajta mosás van, egy világos (body, alsónemű, pizsama, stb) és a kinti sötétebb, koszosabb ruha. Én minden nap komplett tisztát adok mindenből, pizsamából, melegítőből, pulcsiból, stb.

Lányom most 20 hónapos és szerintem még egy darabig én is külön fogom a ruháit mosni, külön mosószerrel.

2011. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én külön mosom még most is a gyerekek ruháit. 3,5 éves és 9 hónapos. Nem fogom az apjuk építkezésen összekoszolt, totál poros, meg jó ég tudja milyen ruháival összerakni a gyerekekét. Az ényémeket berakom melléjük, ha csak 1-2 db van, de nekem mindig összejön 1 héten annyi gyerekruha, hogy megtelik vele a gép.
2011. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!