Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehetne még enni adni 5...

Mit lehetne még enni adni 5 hónapos kisbabának? Kapja a tápszert, tízóriara az üveges kajcsit. De mit adhatnék még?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Alma, őszibarack, krumpli, sárgarépa, sütőtök. Ezeket lassan eheti már.

De mit akarsz még neki adni? Még csak 5 hónapos, ha szépen lassan hozzátáplálod, akkor az bőven elég.

Majd esetleg tejpépet lehet neki adni, de nem muszáj kapkodni vele.

Otthon pépesíts neki gyümölcsöket néha, ha gondolod. Almát lereszelni és beletenni kekszet, amitől az is megpuhul - a glutént hamarosan bevezetheted így.

2011. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezeket mind kapja üvegesben:-) Tejpépet is adom neki néha néha.

Ennyi elegendő?

2011. nov. 22. 17:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy duruzsolnak a fülembe (anyós)hog már adjak neki mást is, mert ez a 4 fajta íz alma barack répa tök nem elég neki. Persze ő krumplilevest akarna neki adni, én meg patt helyzetben vagyok, mert nem tudom mit lehet adni egy 5 hónapos babának.
2011. nov. 22. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezeket adom.

alma,banán,barack,répa,sütőtök..most fogom a krumplit, szilvát,cukkinit,céklát,gesztenyét..

4,5hónspos

2011. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 alaszka ***** válasza:
Mennyi ideje kap gyümölcsöt? Attól is függ mikor kezdted a hozzátáplálást. Ha már pár hete, egy hónapja kap gyümölcsöt is, akkor szerintem már adhatsz neki krumplit főzve, aztán krumplit répával, vagy sütőtökkel,almával kombinálva. Inkább ezt is pép formájában,és nem leves formájában. Ja és nem a saját levesetekből, hanem amit csak neki főzöl, nagyon picike sóval.
2011. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még nincs egy hónapja, hogy elkeztem a hozzátáplálást.

Akkor majd most jön a krumpli.

Köszönöm:-)

2011. nov. 22. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen picinek bőven elég, ha ezeket adod, amiket írtál. Ilyenkor még neki minden új, és bőven elég ennyi ízélmény is.

Anyósod bizonyára jót akar, de nem biztos, hogy a babának is az a jó, ha már most túl sok mindent eszik.

Ne aggódj, szerintem jól csinálod.

2011. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:-)
2011. nov. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!