Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának lehet adni...

6 hónapos babának lehet adni tejpépet? A tejpépek tejet tartalmaznak akkor mégsem kell tejallergiától tartani?

Figyelt kérdés

2011. nov. 22. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet de, van kimondót babáknak való tejpép én, azt szoktam adni neki.
2011. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A milumil vagy milupa(nem tudom követni a névváltoztatásokat) tejpép az HA-s!És 4 hónapos kortól adható.Én adtam, és a mai napig adom és semmi baja a babámnak.
2011. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha tartasz a tejallergiatol, vannak nagyon jo rizspepek is, amit a tapszerbol kell megcsinalni.
2011. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez egy olyan dolog, hogy akkor is lehet tejallergiás a baba ha szopizik és anya iszik tejet, de akkor is lehet ha 10 évesen vezeted be :(

ha hajlamos rá akkor kikerülni nem igen lehet sajnos.

ugyan olyan tej van benne mint a tápszerben, tehát tehéntej amiben a tejfehérje szét van bontva így kevésbé allergizál

2011. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!