Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a bolti babakaják nem...

Ha a bolti babakaják nem tartalmaznak tartósítószert, akkor mégis mitől állnak el évekig?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 08:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Légmrntesen zárják le őket, attól.
2010. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Hőkezelés és légmentes lelezárás.
2010. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
Így van: hőkezelés és légmentes lezárás. Ezért is csattan egy nagyot, amikor kinyitod. És emiatt van ráírva, hogy ha be tudod nyomni az üveg tetejét, akkor ne vedd meg, így azt nem árt ellenőrizni megvásárláskor.
2010. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

Ha hőkezelik, azzal elpusztítanak benne minden baktériumot, amitől megromolhatna.


Ha légmentesen zárják le, akkor újabb baktérium nem juthat be, amitől megromolhatna.

2010. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%
Így van, ahogy előttem írták! Én az itthon készített lekvárokba, befőttekbe se teszek soha tartósítót, csak alaposan kigőzölöm, majd száraz dunsztba (párnák, takarók közé) teszem, ott hagyom kihűlni... évekig elállnak.
2010. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
12%
Ne haragudjatok meg de nagyon el vagytok tévedve ha azt hiszitek h a bébi kaják nem tartalmaznak tartositoszert, igenis tartalmaznak és már olyat is hallotam h az orvosok bebizonyitoták a nem tudom melyik országban a kislányok melle kezdet nőni tőle.Az én vélemenyem az h nem egeszseéges a gyerekek számára és csak az ad ilyet a gyerekének aki lusta otthon megfözni a friss zöldséget a gyerekének, meg annyi finom gyümölcs van amit többféle képpen el lehet készíteni...én az én babámnak biztos nem adnék.
2010. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
86%

És az a sok finom friss zöldség és gyümölcs ki tudja, mivel lett permetezve ugyebár....

Lerágott csont a téma! A bébiételeket legalább ellenőrzik. De te megveszed a piacon/boltban/zöldségesnél az árut, és halvány lila gőzöd nem lesz róla, hogy honnan származik, ki termelte, aki termelte, az permetez-e, mikor, mivel, stb...

2010. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom a vizet ismered-e?
2010. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok a bolti bébiételek híve,de a védelmükben hadd mondjam el :azt,h mit tartalmaz,nem orvosok bizonygatják, a tartósítószer igen gyorsan kimutatható egy élelmiszer-laborban.A valóban ellenőrzött bio-öko- és hasonló termékek-tehát az ELLENŐRZÖTTEK-tényleg azok,és nagyon komoly kritériumoknak kell megfelelniük.Ha egy bébiétel-gyártóról kiderülne,h tartósítószert tesz a bébiételbe-mert mint írtam,nagyon könnyen kimutatható-,az lehúzhatja a rolót.

A felhasznált gyümölcsök,zöldségek esetleges hormontartalma nem a feldolgozás során kerül bele,hanem sajnos a termesztés során a földből, a felszívott vízzel.De ez a veszély minden gyümölcsnél,zöldségnél fennáll.:(

2010. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%

utolsó:

szerinted te meg a vizzel mindent le tudsz mosni???

2010. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!