Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is zavar, hogy a gyermek...

Mást is zavar, hogy a gyermek vércsoportja sehol nincs feltüntetve?

Figyelt kérdés
Nekünk sem a kórházi zárójelentésben, sem a kiskönyvben nincs benne. Az első fiam 9 éves az övében kb a második oldalon benne van, az új kiskönyvben még hely sincs, hogy hová kellene írni. Milyen dolog ez, hogy az ember a saját gyerekének a vércsoportját nem tudja??!!??!
2009. máj. 12. 08:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetsz vércsoport meghatározást, de automatikusan nem vesznek vért a gyerektől, csak ha valamiért szükség van rá.
2009. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A kórházi zárójelentésben benne kell legyen! Hanyagság ha kihagyták. Én meg is kérdeztem ott helyben és akkor hívták fel a figyelmemet h benne is van a jelentésben.

Szerintem is nagyon fontos h ez meglegyen.

Vissza kéne menni a kórházba h a gépbe rögzítették-e és ha igen adjanak igazolást róla mi a vércsoportja. Ne kelljen még egyszer megszúrni a picit.

2009. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
igazad van ezt már én is néztem hogy miért nincs de senki nem tud rá értelmes választ adni
2009. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk automatikusan levették és meg is mondták. (győri Petz Aladár Kórház)
2009. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Persze csak 10 hós elmúlt és 10 hónapja ezen töröm a fejemet. Biztos, hogy nincs benne átbogarásztam már többször is.
2009. máj. 12. 08:23
 6/20 A kérdező kommentje:

Én a Dél-pestiben szültem, mind a kettőt.

Régen még beleírták...

2009. máj. 12. 08:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rajta volt a pici adatlapján, amit az kiságyára raktak.
2009. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is kérdeztam, azt mondták nincs jelentősége, mert ha baj van úgyis meg kell győződnie az orvosnak arról, hogy mi a tényleges vércsoport.
2009. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a komoly, hogy most megnéztem az Én kiskönyvem (megvan még), és abban ott a hely a bejegyzésnek, de üres. Szerencsére soha nem volt szükségem rá, most szüléskor tudtam meg, hogy az enyém AB, de a kislányomét Én sem tudom. :-(
2009. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Persze, baj esetén az más.

De én szeretném tudni. :(

2009. máj. 12. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!