Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudtok a Locid kenőcsről?...

Mit tudtok a Locid kenőcsről? Normális az, ha egy 10 hónapos babának szteroid-kenőcsöt írnak fel szarusodási zavar kezelésére? Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
A Heim Pálban írták fel a kislányunk karján és lábán található piros pöttyökre. Azt mondta a bőrgyógyász, hogy szarusodási zavara van, ez nem betegség, hanem egy típus, amit örökölni lehet, és most éppen be van gyulladva, erre kell ez a kenőcs. De utólag tudtam meg, a gyógyszertárban, hogy szteroidot tartalmaz. Nem tudom, hogy be merjem-e kenni vele a babánk bőrét.
2011. szept. 23. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Én nem kenném be vele a gyerekemet, teljesen mással kezelném. Először is, mivel elmúlt már fél éves, adnék neki egy dr Lenkeis folyékony multivitaminból egy neki való napi adagot, ami már hamar szépen látványosan segítene, azonkívül az immunrendszere is erősödne. Semmivel sem kell kenni vívülről a bőrt, hiszen a regenerálódás csakis belülről a sejtek szintjén jöhet létre, és ha pótolod a hiányzó vitaminokat és ásványokat, ezeket felhasználva a szervezet saját maga hozza helyre a hibát, amit a hiányállapot okozott.
2011. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok a betegséghez és a gyógyszerhez hozzászólni,de nem kísérleteznék semmilyen csodaszerrel. Többet árthat,mint használ. Az orvos talán jobban ért hozzá,mint egy laikus.
2011. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Elnézést, még valami, azt elfelejtettem irni, hogy ha majd megtapasztalod a javulást, akkor majd elhiszed hogy azt mondom, ez sem öröklött, hanem szerzett állapot. Úgy szerzi az ember, hogy pl. a mai sárgarépa már régen nem rendelkezik azzal a tápanyag tartalommal, mint mondjuk a 60 évvel ezelőtti répa, ezért a mai ember nem jut hozzá a neki szükséges mennyiségű karotinhoz, ami tudva levő, hogy A-vitaminná alakul a szervezetben. Az A-vitamin felelős többek közt a hámréteg hibátlanságáért a nyálkahártyák egészségéért, persze nem szabad önmagában szedni, mert akkor nem tud hasznosulni, és egy másik vitamin hiányát okozhatja. Ezért fontos, hogy olyan jó összeállítású multivitamin-készítményt adj a gyermekednek, ami mennyiségileg is a valóban szükségeset tartalmazza. Ha utána nézel a dr Lenkei oldalon a vitaminoknak, és esetleg el is olvasod mondjuk a Cenzúrázott egészség c. könyvét, akkor megérted hogy miért nem tud mást mondani az orvos, amikor mellébeszél a "betegséget" illetően.

Gyors javulást kívánok a kislányodnak.

2011. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

64 %-nak üzenném: Sajnos pont az a baj, hogy már kicsi gyerekeken kísérleteznek, és semmit nem tudnak felmutatni. Én az egyik dr Lenkei üzletben dolgozom tanácsadóként, és nap mint nap jönnek a csalódott emberek, akiket jócskán félre kezelt a gyógyszerek sokaságával rengeteg orvos.

Az orvosok is tévedhetnek, és sajnos nincs más eszköz a kezükben (mivel nem képezték ki őket semmi másra) mint a gyógyszeripar termékei. Ha nem segít az egyik krém, majd jön egy másik, vagy ha az sem, akkor ad egy harmadikat. Közben a beteg meg elveszíti minden reményét, és ez a lelkiállapot ténylegesen tovább rontja az egészségét.

Nem jól van ez így, tudniuk kell az embereknek, hogy vannak más természetes módszerek is, csak azokat ma még próbálják elnyomni, hisz ezek nem a gyógyszeripar bevételét növelik.

2011. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a Kék-Lukács termékekre esküszöm!!!

[link]

Hívd fel őket, hogy melyik terméket ajánlanák a Ti esetetekben, biztos tudnak segíteni!


Sajnos nekem is szülés után előjött egy bőrbetegség (soha nem volt előtte), ezekkel a krémekkel kezelem, és nagyon sokat javult, sőt, van ami el is múlt!


A bőrgyógyász szteroidos krémet írt rá, de én még magamra sem kentem, nemhogy egy pici gyerekre!

Komolyan mondom, hívd fel őket!!

2011. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Locoid? Ez valóban szteroidot tartalmaz. Én úgy tudom arcra nem szabad gyerekeknek(de felnőtteknek sem tanácsos)használni szteroid tartalmú készítményt, végtagokra lehet. Ha bizonytalan vagy kérdezd meg a gyermekorvosotokat mit tanácsol. Bár gyermekkórház bőrgyógyászati rendelésén voltatok, ott csak tudják mit lehet ilyen picinek és mit nem (ha felnőtt rendelésen lettetek volna az megint más lenne).
2011. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj 91 %-os, de mi az, hogy karra lehet, arcra nem? Ha valamivel érintkezik a bőr, tök mindegy hogy az arc, vagy a kéz, vagy a has. Mindenképpen felszívódik, és ha az egy méreg a szervezet számára, akkor az is felszívódik.
2011. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azért nem szabad az arcra használni mert onnan több szívódik fel, hanem mert a szteroidok elvékonyítják a bőrt, és az arcbőr ami amúgy is a legvékonyabb különösen érzékeny, főleg ha babákról van szó.
2011. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!