Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos baba, hisztizik!...

15 hónapos baba, hisztizik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hónapja, egyszerűen nem lehet bírni a fiammal. Akaratos, ami nem úgy van ahogy ő akarja akkor világ vége van. Űvölt, levágja magát a földre, toporzékol. Hiába tiltok neki valamit is, egyik fülén be másikon ki.Próbáltam hogy ilyenkor berakom az ágyában, de akkor úgy behergeli magát hogy nem vesz levegőt.

A másik meg nincs el semmivel itt a lakásban, de ha kiviszem s meglátja a babakocsit, s vége. Üvölt, befeszíti magát, ha meg kiveszem hogy akkor sétáljon megint...plusz toporzékol. Nem tudok vele menni sehova. Cipelni nem cipelhetem 12 kiló.

Mit tegyek már készen vagyok!



2011. nov. 23. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne vegyél róla tudomást. Ha nincs közönség, akkor már nem is olyan buli hisztizni.
2011. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Abszolut egyet ertek az elso valaszoloval. Helyezd biztonsagba, es hagyd ott, pl az agy jo megoldas, ahogy el is kezdted (bar jobb lenne mashol, mert az agyat a buntetessel fogja azonositani, es akkor meg majd aludni nem akar). Szoval letszed, es ra sem nezel, levegot pedig ugyis venni fog. Gondolom, eddig kivetted az agybol, mikor nagyon behergelte magat. Hat ne tedd! Mert igy epp eleri a hisztivel, amit akar, es nana, hogy legkozelebb is csinalni fogja. Az utcan en otthagynam (persze nem szaguldo autok kozt), csak akkor, ha biztos vagyok benne, hogy biztonsagban van. Majd mindjart jonnek, az anyatigrisek, akik mas velemenyen lesznek, de nekem a kozony mindig bevalt, es ovono vagyok (1-2 evesek vannak a csoportomban).
2011. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagy újra terhes? Mert nekünk akkor kezdődött a hiszti, mikor én még nem is tudtam, de a babám már megérezte a változást bennem. Ő akkor 10 hónapos volt, ma már 13, de azóta csak romlott a helyzet. Sokszor én is figyelmen kívül hagyom, mert biztos ezt fogja csinálni akkor is még durvábban is, ha megszületik a pici tesó, akkor pedig különösen nem tudok rögtön ugrani sajnos. Ezen a korszakon át kell esni. Talán 3-4 éves korra jobb lesz a helyzet! Kitartást!
2011. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a választ!

Hát az utcán nem igen hagynám ott, meghát tegnap is úgy néztek ránk mikor elkezdett toporzékolni...pff te jó ég! :S

A bünti helyről annyit hogy hu hát gondolkodni kell rajt hogy mi legyen.

Utolsónak: :) Tudtommal nem vagyok terhes.


A babakocsisról mi a véleményetek?

2011. nov. 24. 10:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem hogy miért utálja, s hisztizik mikor kimegyünk az utcára?
2011. nov. 24. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Jórészt felismertem a leírtakban az én fiamat is. A babakocsival megfogadtam, hogy akkor rakom bele, ha nagyon muszáj, pl. orvoshoz menni. Egyébként az utcában fogok vele sétálni gyalogosan. Én is gondban vagyok a hisztikezeléssel. Nagyon okos a kisfiam, mindent megért, leutánoz, azt is érti, hogy nem szabad, csak nem akar tudomást venni róla. Este 8-ra már én is kikészülök!
2011. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A séta sem tetszik neki, üvölt ha lerakom, pedig már 4 hónapja megy. 12 kiló s így nem cipelhetem az egész városon át... :S:S
2011. nov. 25. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!