Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy egy kisbaba...

Az normális, hogy egy kisbaba (2 hónapos) befeszíti magát, amikor nyűgös, vagy sír?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a poci miatt van,és ha görcsöl akkor feszitik magükat.
2009. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem csak akkor sajnos. en is azt hittem, de amikor hasratettem (amit utal), akkor is igy mutatta ki nemtetszeset (a pocija puha volt, meg kaja elott egy oraval tettem (4 orankent eszik), szoval nem az volt a gond.


amikor felrenyelt, es utana megnyugodott, a "nyugvasi idoszakban" is igy feszengett. egy masik anyuka szerint ez nagyon nem normalis, nekem fogalmam sincs róla, vedono elerhetetlen, az orvost nem szeretnem ilyenekkel zavarni.

csak bogarat ultettek a fulembe, hogy ez nem normalis

2009. máj. 12. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is fesziti magat es egyertelmüen akkor, ha valamit nagyon nem akar, olyan mint valami hisztifele. Hat nem kellemes latvany, meg en sem tudok sokat kezdeni vele, probalom megnyugtatni, de nem hinnem, hogy ez a " nem normalis" kategoria, szerintem (remelem) majd elmegy ahogy jött (nem volt mindig igy). Es szinten gyakran nyel felre, en inkabb emiatt aggodom, hogy az nem normalis... de akkor inkabb ö is megijed, meg en is, nem feszit. A felrenyeles normalis??
2009. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is folyton ezt csinálja, evés közben és még álmában is. Én folyamatosan mondogatom az orvosnak, aki azt mondta eddig mindig, hogy ne aggódjak. Hát, nem is tudom...
2009. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia!az én lányom 4 hónapos és ő is ezt csinálja,ha valami nem tetszik neki.kinyomja a hasát és feszit-hiszti:-)
2009. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2 honapos baba csak nem hisztizhet

a felrenyeles nalunk gyakori sajnos

hat oszinten remelem elmulik, remiszto. foleg igy, hogy tudom nem minden baba csinalja

2009. máj. 12. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
De két hónapos baba is hisztizhet,ahogy írta az egyik hozzászoló!
2009. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!