Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának lehet adni...

10 hónapos babának lehet adni Danone görög kekszes joghurtot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék.

Olvasd el, mi minden van benne! Nem hiszem, hogy egy 10 hónapos babának szüksége lenne annyi mesterséges cuccra....

Inkább sima natúr joghurtot keverj össze neki gyümölccsel (akár befőttel) és úgy még anyagilag is jobban jössz ki!

2011. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En adom a 9 honapos babamnak es imadja :) De ezt neked kell eldontened
2011. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt,amikor először kapott.azóta is nagyon szereti,már 2 éves elmúlt
2011. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 djpbcha válasza:
50%
Tudom, hogy régi kérdés, de talán rátalál más is még ma is, ahogyan most én is rátaláltam. Ezért válaszolok. Nem akarok senkit sem megbántani, de ne etessük a gyereket cukros szarokkal, még akkor sem, ha a kekszes joghurt nem olyan vészes, mint egy cukros kóla vagy egy mars csoki. Feldolgozott ételek, cukor, zsíros szarok: kuka. Zöldség, gyümölcs, sovány húsok, komplex szénhidrátok, egészséges növényi zsírok: ezekre van szükség. Gyermekkorban különösen. Egyszerű és nagyszerű, nem vita kérdése.
2015. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!