Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha natúr joghurtot már eszi...

Ha natúr joghurtot már eszi 10,5 hónaposan, akkor adhatok neki ízesítettet is? Pl: Danone görög krémjoghurt (kekszes)?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 9hónapos mult,de én máér adtam neki a görög joghurtból a kekszeset is,és a straccathellásat is,az utóbbi az egyik legnagyobb kedvence!

Szerintem adhatsz neki nyugodtan,ha már evett natur joghurtot is,meg kekszet is!

2010. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Én nem adnék, nem nekik való, tele van cukorral és mindenféle mesterséges ki tudja mivel.

Sima joghurt+túró és /vagy gyümölcs, egy prc alatt kész és abban tényleg gyümölcs van.

Nem tudom ,de én megkóstoltam egyszer a danone görög mézeset, majdnem kihánytam, annyire ehetetlenül édes volt.

2010. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

előző

Nekem 15 hónapos lányom és kerülöm a bolti ízesttett dolgokat(joghurt, krémtúró ,akkor látott gyíümölcsöt, amikor mellérakták) annyi friss gyüm van így nyáron, kekszet is bele lehet itthon rakni...

Eszik mindent, de ha lehet akkor az egészségesebbet választom.

2010. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 9 hós kora óta adok neki mindenféle joghurtot! Semmi baja tőle,imádja!
2010. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A natúr dolgoktól nem lesz baja.Az én lányom kedvence a túró krém .Nyugodtan adjál neki gyümölcsöset is.Szeretik a babák.
2010. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

második

Akkor én vagyok csak a kivétel ezek szerint

Mondjuk baja lehet pár év múlva lesz, nem most:-(((

2010. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

csak most léptem be és most olvasom a válaszokat, köszönöm.

nem adtam neki, maradok a natúrnál.

elolvastam mi van benne, tej, tejszín, tojás, vagyis csupa tiltott dolog, amit 1 éves kor alatt nem lehet adni, ja méz is (a kekszesben)+csomó ízfokozó, színezék, és még ki tudja mi.

én megeszem, de neki nem adok ilyet még egy jó darabig, az tuti.

2010. jún. 22. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:

a benne levő méz hőkezelt, semmi baja nem lesz tőle a babának!

Mézet csak nyersen nem kaphatnak!

2010. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!