Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes pihenőszéket venni?

Érdemes pihenőszéket venni?

Figyelt kérdés
Akinek van, írna tapasztalatokat?Miért jó?Az első gyermekemnek nem volt, most a másodiknak vennék ha érdemes lenne.
2011. nov. 25. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Érdemes!Nekünk nagyon bejött.Fischer Price a miénk,nagyon jó.A többi fajtát nem ismerem.

Rengeteget aludt benne a kisfiam,mert elringatta.

Hajtotta magát a lábával.Szóval nagyon jó.

Most 9 hónapos,de néha még most is belerakom.

2011. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én szerettem és a kislányom is. Hintáztatta magát benne, sokszor el is aludt benne. Mindig odavittem, ahol tevékenykedtem, pl konyhába főzéskor.
2011. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én az autós hordozót használtam ugyanerre a célra.

Valahogy fel sem merült, hogy vegyek.

De talán most a harmadikkal? :o)

2011. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bár én inkább babahintát fogok venni, ha valamit veszek, meg bölcsőt.
2011. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen!! Nekem hasfájós kölkeimnek abszolút bevált az első 2-3 hónapban ez a rezgős fajta!!! De amúgy ha lenne még egy babám, lehet hintát is vennék (mert a pihiszéket volt hogy nekem kellett ringatni, az nem ringatózik magától).

Nekem sokszor csak abban aludt el ha nem volt kézben sehogy máshogy!

2011. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 xStefix ***** válasza:
64%
Nekünk nem volt, de én nem is tervezek venni. Szerintem, ha van egy jobb kialakítású(!) hordozód, akkor abban is el lehet. Hintáztatni ebben is tudja magát, és játékot a hordozó fogantyújára is rá lehet akasztani. Én mondjuk egyikben se hagynám (magamtól) órákra, hanem időnként úgyis vízszintbe megy, hogy pihenjen a háta.. Így viszont nekem nem kellene kettő hasonló.
2011. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 xStefix ***** válasza:
47%

A hinta szerintem is jó ötlet, az Adamo-t dicsérik sokan, bár nem olcsó. Ez is jó pocakfájásra, úgy olvastam.

Én bölcsőt se veszek, mert velünk alszanak, de kendőt már be fogok szerezni, mert az az elsőnél nem volt.

2011. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat az OFF-ért.


xStefix, babát vársz? Nagyon-nagyon gratulálok!!! :-) (Sokat segítettek a válaszaid a kritikus "baba első éve" ideje alatt!)

2011. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes pihenőszéket venned, nekem is a Fisher Price székei tetszettek, de addig nézelődtem, hogy végül kifutottunk az időből. :-)


előző

2011. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is igen!

Imádta, csak mikor 7-8 hósan felállt, abba kapaszkodott, és azt nem szerettem már, de akkor már nem is ült meg egy helyben.

Na de előtte, áldás volt az a szék nekünk. Teljesen más, mint a hordozó, ráadásul amíg nem ült, kanalast is abból etettem, mert a hordozót lekajálta volna (persze a széket is, de annak könnyebb volt a huzatát lekapni és kimosni).

Szintén fisher price, rezgős, hintázós.

2011. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!