Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen darabos, általunk is...

Milyen darabos, általunk is evett ételeket adhatok 9 hós kislányomnak? Légyszi adjatok ötleteket, mert kifogytam belőlük.

Figyelt kérdés
A kanalat helyből elutasítja így olyan ételeket tudok csak adni neki, amit kézzel is a szájába tehetek vagy saját maga majszolja el. Köszi előre is.
2009. máj. 12. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem eszik fözelék félét ? kicsit írj bövebben mert én nem értem !?
2009. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felkockázott főtt krumpli, főtt répa, nyers alma, vagy kenyér falatka vajjal vagy anélkül, pulykapárizsi kockára vágva.

Jó étvágyat!

Üdv.. 14 hós nagylány anyuja

2009. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Írtam, h a kanállal való etetésnél nem nyitja ki a száját, így főzelékeket nem eszik, legalábbis, amit pürésítek. Azt nem tudom megfogni. Eszik banánt kicsit szétnyomkodva vagy ha a kezébe adom, elnyammogja. Főtt krumplit, répát, rendes tökfőzeléket, krumplival és nem rántással, májas rizottót.

A 2. válaszolónak, köszi, megpróbálom a sonkát, párizsit. Ezeket már talán meg tudja enni, mert van 4 foga és jön a köv. 2. (valószínűleg ezért nem szereti a kanalat, a szilikonosat sem.)

Arra gondoltam, hogy rendes kaját, olyat, amit mi is eszünk. Húsleves, rizottó, tökfőzelék, stb.

2009. máj. 13. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!