Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha leveszi...

Mit csináljak ha leveszi babám a kesztyűt mindig?

Figyelt kérdés
13hónapos babám egyszerűen nem viseli el a kesztyűt,azonnal lehúzgálja magáról.Nem fog megfázni séta alkalmával,ti hogy oldottátok meg hogy ne vegye le a gyerek?
2011. nov. 26. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Enyém is mindig levette ilyen korában. Én nem foglalkoztam vele. Valószínű, ha fázott volna, nem vette volna le. De jobban utálta a kesztyűt, nem érdekelte, hogy minusz 10 van.

Szerintem hagyd a babádat, kesztyű hiányában még senki nem fázott meg.

2011. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A múltkor is volt egy ilyen kérdés ott több anyuka azt válaszolta,hogy széles ragasztószalagga a kabát újjához ragasztotta!1-2x próbálkozott a gyerkőc leszedni de nem bírta majd feladta és többet nem is zavarta!

Hát én cáfolnám,hogy ha fázik a keze akkor nem venné le!Az én fiam akkor is leveszi!A múltkor úgy beleütött a hideg a kezébe,hogy mikor hazaértünk 1 óráig nagyon keservesen sírt,hót piros volt a keze és ha megmozdítottam volna vmelyik újját lehet le is tört volna!na akkor elmagyaráztam neki,hogy látod ezért kell kesztyűt felvenni,azóta nem veszi le!

Szerintem próbálkozz többször is ráadni és közben elmagyarázni,hogy miért kell!!


1,5 éves fiú anyukája

2011. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hosszú távon nem jó,de ez vált be nálunk-21 hós-imádja a bábokat,főleg mióta ki tudja mondani,h báb és nálunk a kesztyű is báb.Ha indulunk mindig szól, a báb,tehát a kesztyű,ha meg leakarja venni csak szólok neki,h de ha leveszed nem tudsz bábozni és hagyja is,bár érdekes de kicsit se bábozik vele,pedig a valódi bábfigurájával igen.Talán tudtam sgíteni.Tavaly amúgy ő se viselte el,csak ha már irtó hideg volt egy rövid ideig.
2011. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!