Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikoról adtok kicsitekre...

Mikoról adtok kicsitekre kesztyűt? 9hónapos elviseli? Milyet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

télen fél évesemre adtam. 1 ujjas kesztyűje volt, nagyon utálta. de amikor nagyon hideg volt inkább ráadtam és hallgattam, hogy reklamál miatta, minthogy fázzon.

őt az zavarta hogy így nem tudta szopizni az ujját. ha nem volt nagyon hideg, akkor csak 1 kezére adtam kesztyűt.

2011. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napok óta ezen gondolkodtam! A séták alkalmával lehetetlen a kezét a takaró alá dugni, és 2 perc alatt jéghideg lesz ! Tegnap a békásmegyeri piacon jártam, és ott vettem neki egy kívül kötött, belül szőrmével bélelt, ujj nélküli kesztyűt. Délután egy nagy kirándulás alkalmával ki is próbáltuk, és remekül bevált! Meleg volt a kezecskéje, amikor otthon levettem. Lehúzni pedig nem tudja.
2011. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp a hétvégén vettem a KIKbe 2ujjas kötött kesztyűt.Annyira sokat nem vagyunk kint de muszáj mert már hidegek vannak.290ft volt.Ha elalszik a kocsiban be tudom még takarni a kezecskéit.

De mondjuk ma láttam épp egy éves kislányt egy szál naciban és pulcsiban sapka nélkül kint.Míg az enyémen még kesztyű is volt.Szóval.....

9hónapos kislány anyukája

2011. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!