Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babánál normális a...

11 hónapos babánál normális a híg, hasmenés szerű széklet?

Figyelt kérdés

Szinte nem is kakil szilárdat, vagy darabosat. Csak olyan hígat, hogy néha még a pelusból is kifolyik.

Anyatejet nem kap, tápszert még igen.

Emellett üveges bébiételt és házi főtt kaját is eszik. És éjszaka nagyon sokszor ébred, sír, fáj a hasa.

Lehet, hogy valamire érzékeny?


2011. nov. 26. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem allergia gyanú, főleg hogy fáj a pocija is. Említsd meg a gyerekorvosnak, inkább vizsgáltassátok ki.
2011. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem nől a foga? Attól is lehet hasmenése, amikor nálunk az első két foga kibújt, sárgás színű folyós volt a kaki!
2011. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Fogzás nem okoz hasmenést csak hígabb székletet. És egy 11 hónaposnál egyébként sem hiszem, hogy olyan újszerűen hatná a dolog az anyát.


Szerintem is érzékeny valamire. Érdemes lenne kivizsgáltatni.

2011. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk a doki azt mondta, lehet hasmenése a fogzástól, és nekem pl. újszerű volt, és meg is ijedtem, mivel az első fogak 10-11 hónaposan bújtak ki! És nem is tudtam hova tenni sem a széklet színét, sem az állagát! Addig naponta egyszer volt széklete, és normális volt az is, akkor viszont egy nap volt, hogy 4-szer is híg! És akkor mondta a doki, hogy lehet ilyen a fogtól! 3 nap múlva kibújt a fog, a kaki vissza állt a régi állagra és színre! Akkor gondolom, mégis a fogtól volt!
2011. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A barátnőm babájáról van szó amúgy. Az tuti, hogy most épp nem jön foga.

Éjjel amikor végre tud pukizni, olyankor mindig megnyugszik.

Én allergiára tippelnék, de gondoltam kikérem mások véleményét is. Már említettem amúgy az anyukának, remélem megnézeti orvossal.

2011. nov. 26. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!