Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy a kisfiam...

Mitől lehet, hogy a kisfiam egy hete nem marad el senkinél 5 percnél tovább, és ahogy visszaadják elhallgat!? És torka sZakadtából visít és sikít! Hogy menjek el így bárhová is. Eddig nem volt ilyen gond! Mi történhetett? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos a kisfiam
2011. nov. 26. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, még nagyon kicsi. Téged akar. :o)

De az is lehet, hogy amikor valakinek a kezében volt, történt vele valami, amitől megijedt, és azt nem akarja újra.

Egyébként állítólag a mama bőrén olyan bacikultúra van, ami védi a babát a fertőzésektől, az idegenekén meg nincs. És a baba megérzi ezt. Amikor "megfogdossák" mások, akkor lejön róla a védőréteg, és ha újra Nálad van, akkor "feltöltődik". Magam sem tudom, mennyire higgyem ezt az elméletet, de lehet benne valami.


Egyébként most már "megokosodott" annyira, hogy világosan meg tud különböztetni Téged mindenki mástól, és mivel Nálad érzi magát biztonságban, ezért Nálad akar lenni. Ez nagyon egyszerű.

2011. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak sajnálom a családtagokat, hogy nem tudják babusgatni, mert rögtön visít náluk. Meg hát hogy megyek el így akárhova is, ahová nem vihetem magammal?
2011. nov. 26. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán csak átmeneti a dolog, de tényleg lehet hogy történt vele vmi. egy 'idegen' karjában, ahogy írták előttem. Ha Veled akar lenni, fogd Te. Valószínű 1-2 hét és babusgathatja más :) Ne aggódj! :)
2011. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Addig oruljunk, amit csak minket akar :-) 2 es fel honaposan meg nagyon kicsi, nalunk sokaig igy volt, aztan ugy ketto eves kora utan nem volt mar gond, ha anya nem ment apaval meg babaval valahova, vagy elvolt massal is egyedul.
2011. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!