Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mondta a híradó hogy...

Most mondta a híradó hogy megfojtotta a 3 éves gyerekét egy anyuka. Hogy történhetett meg?

Figyelt kérdés
A beteg gyermekét nem tudta már elviselni:(
2011. nov. 23. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom. Kérdezd meg tőle.

Én ilyeneken már nem is gondolkozom. Ebben a világban csak azt akarom, hogy a saját lányomnak semmi baja ne essen. Ezért én mindent megteszek.

Sajnos sok 'szülőnek' nevezett valamik léteznek, akiknek nem hogy gyereket, de még kutyát sem adnék.

2011. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem vonnék le mélyreható következtetést abból, hogy "Nyíregyháza", de azért több, mint gyanakvó vagyok...
2011. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bekattant. Nem tudhatjuk, a fáradtság, elkeseredettség kiből mit hozhat ki.
2011. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos már előtte is voltak pszichés gondjai az anyának, de senkinek nem tűnt fel és itt a végeredmény.
2011. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Koraszülött volt, de nem volt beteg, szerintem nem voltak az a tipikus. Valószínűleg anyuka beteg volt szellemileg és sajnos nem vették észre.
2011. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon megdöbbentő. Mutatták, hogy szép kertes házban, rendezett körülmények között éltek. Szerintem az anyuka sehol sem tudta levezetni a feszültségét, emellé még segítsége sem lehetett, meg alapból nem volt minden rendben vele. De ezek sem együtt, sem külön-külön nem adnak magyarázatot erre... Ha anyuka(???) "magához tér", és van egy csöpp esze, biztos elteszi magát láb alól, mert ezzel a tettel-tudattal biztos nem lehet együtt élni..
2011. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Hogy volt képes rá??? Hát mit vergődhetett szegény kislány? Istenem, a sírás kerülget, ha csak rá gondolok... Én visszahoznám a halál büntetést, és az ilyet MEGÖLNÉM! Nem számít, hogy beteg volt-e! Beteg ember(szellemileg beteg) minek vállal gyereket?
2011. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

18.36

Nem kéne Nyíregyházát ócsárolni oké ?:D Komolyan mindenki azt hiszi hogy itt csak cigányok laknak??? Bár a többi környező településen tényleg sok van de Nyh.-t mindenki leírja valami koszos kis putrinak....

2011. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kell leírni, én Budapesti vagyok, de sokat járok arra és rengeteget fejlődött.
2011. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

19.28 fogalmad sem lehet egy mentális betegségről. Nem azt mondom, hogy védeni kell ezt az édesanyát, de biztos vagyok benne, hogy ennek voltak előjelei, ami a környezetének és a rendszernek a hibája, hogy nem volt kezelve.

Nekem volt rokonom, aki skizofréniában szenvedett, pontosan tudom, hogy (nem) kezelik Mo.-n az ilyesmit...

2011. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!