Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények erről a babakocsiró...

Vélemények erről a babakocsiról? (Chipolino leo)

Figyelt kérdés

Meddig lehet használni? Megéri megvenni? Használ valaki ilyet?


[link]


2011. nov. 26. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van én nagyon szeretem,ár érték arányban a ketegória egyik legjobbja,bátran kijelentem!ÉS Chippolino!nem egy Adbor,vagy egy lengyel kocsi aminek van ezer egy neve de mind egyforma...nekem ideális de ez csak egy vélemény:)2.5éves a fiam még mindig belefér,de mi már 1 éve nem babakocsizunk:)Én még az ár duplájáért vettem anno.
2011. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a létező legrosszabb babakocsi. Ha szemből tolod akkor belerúgsz kerekébe. Alacsony a tolókar. Szűk a kocsi és rövid is. Az oldalfala alacsony,a szél befúj. 3 nap utàn eladtam. Életem legrosszabb döntése volt ez a kocsi.
2011. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akinek nem vált be mi vett helyette?

Esetleg akkor valami hasonló árban?

2011. nov. 26. 22:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Ilyen árban nem fogsz találni még használtan sem jobb babakocsit.

Nekünk is a Leo van, mi egy nagy batár lengyel helyett vettük, ahhoz képest megváltás volt.

Könnyű (csak 10 kg), egy mozdulattal átfordítható a tolókar, tágas, beöltöztetve is kényelmesen elfér egy nagyobb baba is.

Jól téliesíthető (pihe, puha ülőbetétje és lábzsákja is van).

Meg kell szokni, hogy ha szemben tolod, akkor hogy navigáld, hogy ne rúgj a kerekeibe. Még a férjemnek is megy, nem szokott belerúgni.

Menetirányban pedig a kosárba ütközhet a lábad, de azt is meg lehet szokni, már néhány nap után érezni, hogy hogy lépj.

Meg annyi, hogy elég alacsony a tolókarja, de nekünk nem baj, mer a férjem is és én is alacsonyak vagyunk, nekünk pont ideális!

Amúgy szerintem szép kocsi, nekünk a zöld van (uniszex, de még szerencse, mert úgy néz ki 2 eltérő nemű gyermekünk fogja használni nemsoká).

Nyár elején születik a kis tesó és ő is ezt fogja használni, de a "nagy" 13 hónaposom is szereti még ezt a kocsit.

2011. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én elővettem fiam régi bergonját. Az tágas,de a leó szűk. Aztán most Màr fél éves és espiro magic 4-et használunk. Tanácsadáson az egyik anyukának leó volt. Eladta 2 hét utàn. A volt osztálytársam vette meg. Ő is eladta pàr hét utàn. Szóval az ismerőseim közül mindenki eladta. Nàlunk van egy nagy lift,így nem gond a bergon.na abban tényleg kényelmesen elfér a lányom.
2011. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, én is hasonló kocsikat nézegettem, de erről nem sok jót olvastam.

Én emellett döntöttem:

[link]


Nálam az volt a szempont, hogy ne 15, hanem 20 kg-ig legyen terhelhető, ugyanis még a 2 éves fiam fogja használni, aztán ha már áttértünk csak a gyaloglásra, akkor a kislányom kapja meg, mert vízszintesig dönthető (talán 175 fokban), tehát tud benne majd aludni. Fontos volt az is, hogy ne legyen nehéz, mert tömegközlekedéshez is használni fogjuk, ill. hogy egybetolókaros legyen, h egy kézzel is lehessen tolni. Ma fogom megrendelni, remélem nem csalódunk.

(Van még amúgy nekünk is egy batár lengyel, na az jól bírja a terepet,már szétnyúztuk, de még azt is megtartom a kicsinek, meg van egy 3kg-os touragoo esernyőkocsink, abba meg már ne fér a nagy, a kicsi meg még kicsi hozzá).

Majd írd meg, hogy mi mellett döntöttél_!

2011. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:


Amit linkeltél babakocsit az sem rossz így ránézésre, de a leírásában az van, hogy 6 hónapos kortól 20 kg-ig használható. Nekem olyan kell amit újszülött kortól lehet, mert elvileg a napokban szülök :)

2011. nov. 28. 21:14
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezt a babakocsit fogjuk megkapni a leendő keresztszülőktől:



[link]

2011. dec. 2. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Fix kerekű nagyon nehéz vele közlekedni:(
2011. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt fix kerekűnk, és nem volt azért "olyan" nehéz a közlekedés! A masszívabb kocsiknak ált. fix kerekük van.
2011. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!